Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Mezoterapia

elabarbara #1
Witajcie. Czy wiecie może, na czym polegają zabiegi mezoterapii prowadzone w Novoderm ? Czytałam na stronie tej łódzkiej kliniki dokładniej o likwidacji cieni pod oczami i rozstępów. Myślę, że obie te opcje mogłyby mi się przydać, pytanie tylko, jak wygląda to całe odmładzanie i czy jest naprawdę skuteczne? Chętnie poczytam opinie osób, które już to stosowały.
~gasaia #2
Wiesz co, nie znam tej mezoterapii, ale chętnie się zainteresuję. Mam problem ze skórą po ciąży, która nie chce się jakby zregenerować i będę musiała coś w tym kierunku pomyśleć.
~sasunia #3
Ten Novoderm to na Nawrot 14? A mama kiedyś na wolumetrii tam chyba była. Zabieg długo wspominała i miłą obsługę również. Także my jak najbardziej na plus.
~tadus #4
A na co warto zapisać żonę? Zbliża nam się 25 rocznica ślubu i pomyślałem, że taki prezent byłby wyjątkowy. Słyszałem o wolumetrii i liftinhu Hifu. Byłyście? Świadomie, czy ktoś Was zapisał? Co wybrać z tych dwóch, hm?
~jolcia #5
Cześć, mnie też zainteresowała ta klinika. Koleżanka mi o niej wspominała, bo tam zrobić zabieg osoczem bogatopłytkowym podobno Czy to prawda? Bo już nie jestem pewna, a interesue mnie ten zabieg.
Makronka #6
To ja na takie laserowe zabiegi chodzę do Kliniki w Warszawie - https://klinikamiracki.pl/pico-sure/ one właśnie świetnie działają na rozstępy. Po ciąży to u mnie była tragedia, naprawdę byłam załamana, bo mimo że dbałam o dietę i nie przytyłam dużo to rozstępy mi się zrobiły okropne. A używałam też olejków itd. No ale na szczęście już widze efekty tych zabiegów i brzuch o wiele lepiej się prezentuje
Barbie #7
Ja nigdy nie poddałam się takiemu zabiegowi i póki co nie zamierzam.
~tolka #8
O ja ja szukam w Łodzi kliniki gdzie mogła bym się zapisać na powiększenie ust. Czy w tej klinice też się tym zajmują ? Jeśli tak to zostawcie mi namiar :) chętnie się tam wybiorę na konsultację.
~grazkaa #9
Tak powiększają usta, byłam na tym. Używają kwasu hialuronowego i świetnie to działa na nijakie usta. Moje powiększyły się znacznie i nie miałam problemów z całowaniem mojego męża ;) . Poszukaj w sieci, na pewno znajdziesz namiar.
~hannaa #10
Dzień Dobry. Ja nie miałam mezoterapii ale moja są siadka tak. Nie wiem gdzie w jakiej klinice była tego akurat nie napiszę ci, ale szczerze warto zrobić, sama się zastanawiam nad mezoterapią. A o tej klinice sobie poczytam.
~Reniaa #11
W łodzi mieszka moja siostra i chciałabym , z okazji jej urodzin wykupić jej pakiet mezoterapii. Fajnie, że piszecie o tej Novoderm, chyba w pierwszej kolejności do nich uderzę. Jak wyglądają ceny za poszczególne zabiegi?
~ulcia #12
Ja zastanawiam się nad wypełanianiem zmarszczek kwasem, bo kremy to już nie pomagają. Czy ktoś może potwierdzić czy w tej klinice był na takim zabiegu ? I jakie są efekty po.
Barbie #13
Jeszcze nigdy nie poddałam się zabiegowi mezoterapii - może czas to zmienić?

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany