Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Obróbka metalu

elabarbara #1
Szukam dobrej i sprawdzonej firmy, która zajmuje się obróbką CNC. Na co muszę zwrócić uwagę? Chcę zamówić duże zlecenie więc kompetencje są ważne.
Cytuj
~marcelon #2
Sam borykam się z tym problemem i nikt nie chce przyjść mi z pomocą. Ale słyszałem że firma Benders z Leszna https://zaginamy.pl/ właśnie obróbka metali. Nie napisałaś co prawda, do czego są Ci potrzebni, ale z tego co wyczytałem, zajmują się wszystkim z tej tematyki. Może warto do nich się zgłosić.
Cytuj
malinka_dwa #3
Co do innych, niż metale materiałów, to wycinanie konkretnych kształtów z plexi możesz zlecić [url=Co do innych, niż metale materiałów, to wycinanie konkretnych kształtów z plexi możesz zlecić na tej stronie. Plexi może mieć zastosowanie w przeróżnych dziedzinach.
Cytuj
KowalskaA #4
Jeśli interesuje was ten temat to może i również oferta od sklepu https://technikcn...-r-mocowanie-od-gory będzie wam potrzebna? W tym miejscu można liczyć na fachowe doradztwo i sprzedaż części własnie do maszyn zajmujących się obróbką metali i wielu innych materiałów, tworzyw, czyli właśnie maszyn CNC. Mają zawsze mega szybką wysyłkę.
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany