Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Własna strona internetowa

Makronka #1
Jak stworzyliście swoje strony internetowe? Oglądałam ceny... dość dużo to kosztuje... da się jakoś samemu to zrobić?
Magdalenka00 #2
Da się stworzyć super stronę internetową i wcale nie wydawać milionów monet :) to wcale nie takie trudne. Masz takie wzory gotowych stron - https://az.pl/strony-www/ możesz je do siebie dostosować i to świetnie się sprawdza. I jest bardzo proste w obsludze
~ismenka #3
jasne ze sie da ale nie kazdy to potrafi :) ja mam na hostingu nazwa.pl ale poza jego wybraniem nie zrobilam za wiele bo nie umiem.. niby sa jakies kreatory ale dla mnie to czarna magia. Moja strone zrobil student programista za grosze
~Bamberman #4
Cześć,

Jak chcesz zawsze możesz wybrać jeden z kreatorów stron. Dobra alternatywa dla kodowania (nie mam bladego pojęcia o tym)
Ja postawiłem stronę na WebWave i działa, nie użyłem ani jednej linijki kodu
Łatwe w obsłudze, najlepsze, że za darmo możesz przetestować.
jakubczak #5
Dość łatwo jest założyć własną stronę internetową, jak się na tym nie znacie to zlećcie to profesjonalnej firmie. A później tylko wykupić hosting i domenę, ja mam swoje w nazwa.pl i wrzucić tam na serwer całość. I już gotowe, można też wykupić certyfikat SSL to bezpiecznych połączeń.

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany