Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Impreza firmowa

kasia888 #1
Szukam odpowiedniej sali na wydarzenie firmowe, gdzie będzie wiele osób, więc wielkość sali również ma znaczenie. Znajomy z branży ostatnio brał udział w bankiecie w tym miejscu http://lawenda-szczecin.pl/ i bardzo sobie chwalił. Chyba również też się zdecyduję, bo widzę, że warto.
Cytuj
pokrywka #2
Wszystko zależy od lokalizacji, w Wielkopolsce mogę śmiało polecić ten hotel http://www.hotelarnia.pl/, jakieś 15 km od Poznania w Puszczykowie. Na imprezy firmowe ideał, oferta dla firm jest bardzo interesująca. Mają sale szkoleniowe, konferencyjne i dużą salę właśnie na zabawy, wesela tam również organizują. Menu, pokoje, obsługa, najwyższy poziom a ceny adekwatne do tych usług. Na terenie hotelu znajduje się również SPA.
Cytuj
Wiki9 #3
Na takiej firmowej imprezie nie może zabraknąć dodatkowych atrakcji. Moim zdaniem bardzo dobrze może się sprawdzić pokaz fireshow organizowany na przykład przez fire-show.pl. Sama brałam kiedyś udział w takim pokazie i muszę przyznać, że wrażenia są niezapomniane ;)
Cytuj
jakubczak #4
Tutaj http://hotellord.pl/konferencje-szkolenia-warszawa w tym hotelu moja firma organizowała imprezę firmową i powiem wam że bardzo fajnie było. Jedzenia było pod dostatkiem, było smaczne, przystrojenie sali ładne. Pokoje miały wszystko czego można potrzebować. Także polecam ten hotel w Warszawie, warto go wybrać.
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany