Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Jaki biznes otworzyć?

KowalskaA #16
reklama w internecie oczywiście. Powinniście taką się zainteresować. Tu na stronie https://sfeo.agency znajdziecie usługi seo i sem. Można tu liczyć na super efekty.
Cytuj
aneczka10 #17
Wszystko zależy od Ciebie.
Zerknij sobie tu https://www.vebo.pl/
i działaj!
Im szybciej zaczniesz ogarniać sprawy związane z firmą tym lepiej bo będziesz mogła
nieco odpocząć a twoja firma będzie dobrze zabezpieczona.
Cytuj
~lisicaa #18
Ja mam mały zakład wytwarzający ramki do obrazów z dębu polakierowanego na wysoki połysk itp. Niszowa sprawa ale to było wcześniej moje hobby. Problem miałam tylko ze zdobyciem klientów, bo na głośną reklamę funduszy nie miałam. Nawiązałam więc współprace z http://capability.pl/ , gdzie zajęto się marketingiem internetowym, rozpowszechniając informacje w różnych formach o moim istnieniu i efekty juz są.
Cytuj
~mulanka #19
Prowadząc daną działalność dzisiaj trzeba zadbać o wiele aspektów. Chociażby w wielu branżach będzie potrzebna certyfikacja. Jeżeli chcemy być przedsiębiorstwem zajmującym się obrotem lub wykorzystaniem produktów z drewna, przyda się certyfikat PEFC https://www.burea.../certyfikacja-pefctm . Certyfikat ten będzie świadczyć o pochodzeniu legalnym drewna, posiadaniu identyfikowalności
Cytuj
~Emiliaa #20
Otworzenie biznesu, a sprawne nim zarządzanie, to dwie różne rzeczy. Właśnie dlatego powinniście dobrze się zastanowić nad tym, jakie systemy wdrożycie, by usprawnić działanie całej firmy. W https://hellobot.pl/ znajdziecie specjalnego bota, który pomoże Wam zaoszczędzić potężne pieniądze na infolinii.
Cytuj
julkamou #21
Każdy biznes jest dobry, ważne abyś był w tym specjalista. Jednak biznes bez reklamy nie przetrwa roku.. Od razu polecam odezwać się do https://www.inseo.pl/ gdzie stworzą dla Ciebie stronę i zajmą się reklama internetową.
Cytuj
amidud #22
Prowadząc własny biznes trzeba mieć głowę na karku. Właśnie dlatego warto poczytać sobie między innymi czym są ECO-EXPERT - specjalistyczne analizy i ekspertyzy przyrodnicze: http://eco-expert.eu/ . W różnych branżach mogą się przydać.
Cytuj
~matysia6 #23
kazdy biznes jest spoko, tylko trzeba pomyslec nad odpowiednią strategia i reklamą, ja na przykład bardzo jestem zadowolona z prowadzenia przez agencję https://www.cleve...prowadzenie-linkedin moim profili firmowych w social mediach
Cytuj
todarek12 #24
Ja generalnie stawiałbym na sprzedaż materiałów opakowaniowych. Ten biznes ma taką zaletę, że praktycznie nieustannie jest zapotrzebowanie na takie skarby jak taśmy, pudełka czy taśmy poliestrowe tkane.
Cytuj
aleks454 #25
Z jakie formy reklamy korzystacie w przypadku Waszej firmy, produktu ? Przyjaciel polecił mi topinsta , troche poczytałem i wykupiłem pakiet. Dzięki nim mój biznes rozwija sie szybciej niz kiedykolwiek wczesniej .
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany