Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Prezenty dla dzieci

~Moska90 #16
Najlepszym prezentem, jaki możecie dać Waszemu dziecku, jest na pewno Wasza uwaga i troska. Właśnie dlatego powinniście położyć większy nacisk na Wasze podejście do dzieci. Najlepiej sprawdźcie opinie o mleku nan ha 1, bo to ma ogromne znaczenie dla ich rozwoju.
Cytuj
Karrosa #17
Słuchajcie, ja bardzo polecam dziecku sprezentować zegarek z gps. To nie tylko fajny gadżet, ale też dobra sprawa dla rodzica. Ja zamówiłam taki produkt ze strony: https://bezpiecznarodzina.pl/lokalizacja-osob/zegarek-z-gps-dla-dziecka i szczerze polecam Wam ich produkty. Zamówienie zrealizowali bardzo sprawnie, a produkt dotarł do mnie solidnie zapakowany.
Cytuj
malinka_dwa #18
Dla małych fanów kreskówki o Maszy i Niedźwiedziu mogą być zabawki czy gry planszowe z tymi bohaterami. Jeśli Wasze dziecko je lubi to sprawdźcie zabawki Masza i Niedźwiedź.
Cytuj
jakubczak #19
A jaki lokalizator gps dla dziecka wybrać?
Cytuj
EmmaSS #20
Zabawki oczywiście sprawdzą się tu najlepiej:) poszukajcie tych w internecie. Zobaczcie sobie tu może propozycje od https://haribi.pl Znajdziecie tu drewniane zabawki, także i zabawki firmy Bruder.
Cytuj
~Kalkk #21
Hej. Jesli szukacie dobrej kalki termotransferowej to bardzo polecam wam taka https://t-pack.pl/130-kalki-termotransferowe Ja nie mam do niej zadnych zarzutow. :) Pozdrawiam.
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany