Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Ciekawa wycieczka

Tyler #1
No wlasnie zastanawiam sie gdzie sie wybrac na taka. Po glowie mi chodzi moze Azja. W necie duzo osob poleca natomiast Japonie. Moze podpowiecie co nie co :d
~aglerrs #2
Sam równiez planuję wycieczkę zagraniczną do Azji. Zwiedziłem praktycznie cała Europę i dobrze byłoby wybrać się gdzieś dalej ;) Nie wiem czy w tym roku taka wyprawa mi się uda ale w przyszłym to na pewno ( zresztą planuję dodatkowo poprawić swoją kondycję).

Raczej nie wybiorę się samodzielnie bo kraje te są specyficznie,zastanawiałem się nad biurem podróży.

Zerknij sobie tutaj:
https://asian-trekking.com

Są tutaj organizowane takie ekspedycje po Nepalu. Jak również wejście na Mount Everest.
~OlaPL #3
Teraz na rynku ofert biur podrozy mamy dostepne praktycznie wszystko. W pare chwil korzystajac z internetu mozemy sobie zamowic wycieczke w kazdy zakatek naszej planety. Powstaje tez przy okazji problem bo trudno sie zdecydowac na cos konkretnego przy tak duzym wyborze. Mnie od zawsze uczono abym stawial na jakosc, nie na ilosc. Takie podejscie moze sprawdzic sie takze idealnie przy wyborze wymarzonych wakacji. Jesli nie mam zbyt duzo wolnego czasu w ciagu roku to lepiej odlozyc troche wiecej pieniedzy i wybrac cos ekstra. Kluczem bedzie tutaj kierowanie sie roznorodnoscia jaka spotkamy na miejscu, moim zdaniem wlasnie Japonia moze byc przyslowiowym strzalem w dziesiatke. Podroze potrafia takze ksztalcic tylko wiele tutaj zalezy od danej osoby, a wlasciwie od tego czy chce czerpac z nich wiedze. Sam wyjazd po to zeby pochwalic sie znajomymi w mediach spolecznosciowych jest dosc plytkim wyborem. Bardziej chodzi o poznanie tego jak w zupelnie innej kulturze ludzi zyja i sobie jakos radza. To moga byc cenne lekcje na przyszlosc. Wazne bedzie zorientowanie sie w kwestii przewodnik japonia by wiedziec co najciekawszego jest do zobaczenia. Sprawa jest dosc prosta bo wystarczy skontaktowac sie z kims kto zajmuje sie planowaniem takich wycieczek .. pierwszy z brzegu przyklad - https://ryoko.pl/o-nas/przewodnik-po-japonii To bardzo duze ulatwienie :)
kinibrown21 #4
my byliśmy niedawno w białce tatrzańskiej! na szlaku poznaliśmy fajna ekipę, która zaprosiła nas na ognisko! poszliśmy i nie żałujemy- świetna impreza! wino do białego rana, śpiewy i pyszne jedzenie! mieliśmy tez okazję zajrzeć do ich domku letniskowego, stawiała do firma Eko architektura http://1szw.pl/domki-letniskowe-pytamy-eksperta-o-szczegoly/ bajkowy obiekt!! polecam każdemu
~Marika96 #5
Widzę, że nie tylko mi chodzi po głowie japonia wycieczka do tego miejsca. Myślę, że byłaby to wspaniała niespodzianka dla mojej mamy, która od zawsze jakoś interesowała się tamtejszymi kosmetykami, czy filmami. Muszę się na stronie PoJaponii.pl dokładniej rozeznać, jakie byłby koszty w takim średniej jakości hotelu, z wyżywieniem na miejscu. A i czy na coś się szczepić powinniśmy, czy nie.

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany