Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Własny biznes

Twister #1
Gdy prowadzimy własny biznes, warto zaglądać w takie miejsca jak to https://bizhub24.pl/forum/ by podyskutować na ważne dla nas tematy i być może dowiedzieć sie czegoś nowego.
Cytuj
Wiki9 #2
Prowadząc własny biznes trzeba mieć głowę na karku i wiedzę na naprawdę różne tematy. Jeśli na przykład zamierzacie zatrudniać w Waszych firmach pracowników, to na pewno przydadzą się Wam informacje zawarte na stronie internetowej http://akta-osobowe.pl/#akta-osobowe, dotyczące prowadzenia dokumentacji pracowniczej. Polecam Wam tam zajrzeć ;)
Cytuj
Bibian33 #3
Podczas tworzenia własnego biznesu polecam zapoznać się z nowoczesnymi rozwiązaniami i koncepcjami. Polecam zajrzeć na stronę http://lean-cart.pl/ Ich rozwiązania (np wózki mobilne ) stanowi nową, rewolucyjną koncepcję w transporcie materiałów. Ogólnie rzecz ujmując to inteligentny system pojazdów sterowanych automatycznie, który eliminuje transport wózkami widłowymi i wózkami paletowymi oraz zapewnia sposób bezpośredniego przemieszczania materiałów i towarów bez udziału operatora.
Cytuj
Teodor #4
Własny biznes to zajecie 24/24 i czasami weekendy :)
Cytuj
~emilll #5
Gdy masz już załatwione, takie rzeczy formalne, to warto pomyśleć np. nad formą promocji usług firmy. Mogą to być róże druki reklamowe, jakie oferują drukarnie np. https://www.diamond-druk.pl/ oraz m.in. SEO oraz social media.
Cytuj
derki #6
Zakładając własny biznes pamiętaj o reklamie, marketing internetowy https://solv.pl/uslugi/ sprawdzi się przy tym w stu procentach
Cytuj
Bibian33 #7
Własna firma to wiele inwestycji, zwłaszcza na początku. W branży budowlanej liczą się wysokiej jakości sprzęty i produkty które będą służyć przez wiele lat. Zobacz na https://serwisbudowy.pl/kategoria-produktu/szalunki/ wysokiej jakości szalunki, które są ważne w tworzeniu konstrukcji betonowych.
Cytuj
Karrosa #8
Skoro jesteśmy przy tematyce prowadzenia własnego biznesu to na pewno warto podrzucić tutaj informacje o firmie Itmagination, z którą miałam przyjemność współpracować. Bardzo pomogli mi przy stworzeniu zupełnie nowego modelu biznesowego mojej firmy. Wzięli pod lupę wszystkie dostępne innowacje z branży. Dzięki temu mogę naprawdę znacznie wyróżnić się na tle konkurencji. Na stronie: https://pl.wikipedia.org/wiki/Itmagination znajdziecie wszystkie szczegóły na temat ich działalności. Naprawdę warto sobie na to zerknąć ;)
Cytuj
KowalskaA #9
Macie już swój pomysł na biznes? Od tego trzeba oczywiście zacząć;) Tu myślę, że pójście w branże usługową powinny świetnie sie sprawdzić. Zobaczcie sobie ofertę od https://kazaro.pl W tym miejscu znajdziecie kompleksowe wyposażenie do salonów fryzjerskich i kosmetycznych.
Cytuj
Sabre #10
W sieci można zapoznać się z wieloma poradami biznesowymi
Cytuj
~jamka #11
A ktoś ostatnio może zakładał sklep internetowy ? Jestem ciekawa jaką platformę E-commerce wybraliście, bo ja stroję przed takim wyborem. Ostatnio czytałam jak działają platformy sprzedażowe na tej stronie http://www.krakow...my,sprzedazowe,.html no ale może znajdzie się tu ktoś kto ma coś sprawdzonego i jest zadowolony.
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany