Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Pompa ciepła w domu

joasiak #1
Zastanawiam się nad montażem pompy ciepła w moim domu. Co myślicie o takim rozwiązaniu? Znalazłem na stronie https://instaltechnik.pl/ ciekawą ofertę i już wstępnie się z nimi kontaktowałem i sprawiają bardzo dobre wrażenie. Jakie macie zdanie na ten temat?
Cytuj
Wiki9 #2
A w jakiej firmie zamawialiście pompy ciepła do Waszego domu? My skorzystaliśmy z oferty firmy https://thermobati.be/, która od samego początku wydawała nam się bardzo atrakcyjna ;) Oferowane przez tą firmę pompy są świetnej jakości, mają wysoką sprawność i wydajność i pozwalają zaoszczędzić ;) Polecam ;) Firma działa a rynku już 20 lat, wiec możecie mieć do niej pełne zaufanie ;)
Cytuj
Felicita #3
Kilka miesięcy temu podłączyłam instalację fotowoltaiczną.Teraz zastanawiamy się nad powietrzną pompą ciepła CWU https://www.hewal...ciepla-pcwu-dla-cwu/ . Słyszałam, że te pompy świetnie współpracują z fotowoltaiką. Mam nadzieję, że dzięki temu znów zaoszczędzę, tym razem na podgrzaniu ciepłej wody. Zastanawiam się jeszcze nad ogrzewaniem zimą, ale póki co muszę uzbierać znów trochę pieniędzy. Nie chciałabym korzystać z kredytu,choć jeśli się okaże, że dobrze byłoby to zrobić za jednym razem, to kto wie.
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany