Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Zabawy dla dzieci w deszczowe dni

Lesia #1
Szukam obecnie pomysłu na zabawy dla dzieci w deszczowe dni.

Jakieś propozycje?
Cytuj
~labenga #2
Rysowanie postaci - Ułóż na podłodze duży kawałek tapety. Poproś dziecko, żeby się na nim położyło i obrysuj je dookoła. Zadaniem malca będzie dorysować szczegóły oraz pokolorować swoją postać na papierze.
Ewentualnie zabawa w teatr z pacynkami - W teatrzyk możesz się bawić z dzieckiem nawet bez dodatkowego wyposażenia, wystarczy schować rękę pod stół tak, żeby znad jego krawędzi wyglądała sama pacynka i teatrzyk gotowy! Aktorami w takim teatrze mogą być również lalki i misie.

Możecie równiez zaplanować sobie wypad do sali zabaw https://krasnal.s...le-zabaw-dla-dzieci/
Cytuj
Lammag #3
Ja często z dzieciakami trenuje angielski, bo bardzo lubią sięgo uczyć od kiedy wróciły z wycieczki z biura https://www.atas.pl/pl/wyjazdy-jezykowe , a poza tym to często też wymyślamy jakieś eksperymenty, bo ostatno kupilismy im zestaw małego chemika , także jest sporo frajdy przy tym. Ja mam dwójkę chłopców , więc też nie może zabraknąć piłki nożnej, mamy taką okrągłą piłkę poduszkę i często dzieciaki grają w domu, ja ewentualnei wtedy staje na bramce, bo za dobra w piłkę nie jestem szczerze mówiąc :P
Cytuj
~landa #4
teraz się przydaje cały wachlarz takich zabaw ;)
Cytuj
kasik5 #5
Przez obecną sytuację dzieci większość czasu spędzają w domu. Dlatego każdy pomysł na uatrakcyjnienie wolnego czasu się przyda, nie tylko wtedy kiedy za oknem pada deszcz. Śmieję się, że teraz oszczędza się na butach, za to u nas kolejne kapcie potrzebne. A, że wygodniej robi się zakupy przez internet to na https://butymodne...a-dzieci-c25955.html chyba zamówię. Mam już upatrzone modele dla swoich dzieci.
Cytuj
~Moska90 #6
To bardzo ciekawa sprawa. Chyba każdy, kto wychowuje o swoje dzieciaki, ma świadomość, ile potrzebują one uwagi. To właśnie dlatego my planujemy zakupić w https://kempar.pl/kat/place-zabaw/ plac zabaw dla naszego maluszka. Mam nadzieję, że to sprawdzi się naprawdę dobrze, pomyślcie nad tym.
Cytuj
EmmaSS #7
Rodzice na pewno muszą być zaopatrzeni w super zabawki dla swoich dzieci. Powinniście o takich rzeczach pomyśleć. Jeżeli dzieci mają braki to zerknijcie sobie na https://haribi.pl Dostaniecie w tym sklepie zabawki drewniane, także spory wybór zabawek od firmy Bruder.
Cytuj
pawlicka #8
Zgadzam się, rzeczywiście my też wymyślamy różne zabawy dla dzieci , część pamiętamy jeszcze z dzieciństwa a inne wyszukaliśmy w necie, ważne że dzieci się nie nudzą a jednocześnie uczą się poprzez zabawę :)
Cytuj
~sasanka #9
Na pewno, to jest Warszawa, bardzo zapracowane miasto i moim zdaniem jest popyt na takie rzeczy, to na pewno ktoś to organizuje. Ja sama mogę powiedzieć, że wolę spędzać czas z dzieciakami, czy to na trampolinie https://www.ceneo...pl/poznan/trampoliny pod dachem, czy rysując/malując/po prostu się bawiąc. Nie lubię im wyszukiwać na siłę zajęć.
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany