Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Jaki wybrać hotel w Bułgarii ?

jaga #1
Planuję wczasy w Bułgarii z biura SKY CLUB. Szukamopinii na temat oferowanychprzez biuro hoteli np.Grand Hotel Primorsko, Sophia, Primasol Strandja i Sol Nessebar
bay.
~gosc #2
Ja byłam z ALfa Starem w hotelu Berlin**** tj. Słoneczny Brzeg, blisko ładnej piaszczystej plaży. Mieliśmy tylko śniadania ale jedzenie w restauracjach jest bardzo tanie. Hotel czysty, nowy z 2005 r. i niedrogi. Spędziliśmy tam 2 super fajne tygodnie. Polecam.
~Siva #3
My z mężem w lecie 2009 odpoczywaliśmy w Złotych Piaskach. Konkretnie w hotelu "Luna". Położony przy głównej alei, 30 m od plaży. My mieszkaliśmy na 6. piętrze i mieliśmy cudowny widok. A taki pokój załatwiliśmy sobie w ostatnim momencie, właściwie pomógł nam rezydent z alfa staru. Na szczęście się udało i spędziliśmy fantastyczne 2 tygodnie. Wszystkim polecam to miejsce. Czyściutko, mnóstwo zieleni i ciekawych miejsc. Sama wycieczka nie była nawet droga, jeszcze mieliśmy gwarancję niezmienności ceny.
~asia zg #4
ja w tym roku bylam z chlopakiem w hotelu Amfibia Becha z nowego biura Aquamaris wszysko super a miejscowosc bajkadla mlodych ludzi! polecam!
~turystaa #5
Polecam Sol Luna BAY. Niestety do najtańszych nie należy. Poniżej film który nagrałem w czerwcu 2017 o 7 rano. Generalnie dla rodzin z małym dzieckiem jest bardzo dobry

kasnes #6
hej
ParkEwlolucji_pl #7
Myślę, ze to już zależy tylko od Was, do budżetu i standardu jaki chcecie uzyskać. każdy hotel na pewno spełni Wasze oczekiwania, ale z ciekawości dajcie znać na co ostatecznie padł wybór:)

ParkEwolucji.pl
~Randiomka #8
W Bułgarii polecam hotel Berlin Green Park. Najlepszy dla rodzin z dziećmi, ale każda para czy ekipa znajomych też się odnajdzie, bo hotel jest blisko fajnych miejsc rozrywkowych. Do tego w hotelu prowadzone są animacje dla najmłodszych od Rainbow, ale tylko dla klientów tego biura.
pokrywka #9
A wiecie, że nasze standardy jeśli chodzi o liczbę gwiazdek i oczekiwania z nimi związane za granicami wcale nie muszą się pokrywać? na Grupa Tekstylna o tym czytałam. A myślałam tak szczerze, że to jest światowy system kategoryzacji. A jednak co kraj to zasady te są ściślej określane i dopasowywane.

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany