Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

na narty z primoris

~strzelce #76
witam, dołączam się do postu "lesiak" bawiliśmy się razem :) Spędziłem doskonale zorganizowany wyjazd na narty w Dolinie Aosty z biurem Primoris .Wszystko-organizacja imprezy,hotel,transfer na stoki, codziennie urozmaicone wieczory,jedzenie, opieka rezydentki było na piątkę z plusem.Tak jak przedmówcy już pisali : to mój pierwszy wyjazd na narty z tym biurem,(a było ich naprawdę wiele) ale nie ostatni. Polecam. Pozdrawiam Wszystkich uczestników naszej imprezy w Dolinie Aosty 05-12.03.2016 Kazik Strzelce Opolskie
~gabiii #77
Potwierdzam primoris jest ok, ja jeżdże na wyjazdy na narty tylko z Primoris lub ze Skimaniakiem, obu organizatorów bardzo polecam
~gabiii #78
Potwierdzam primoris jest ok, ja jeżdże na wyjazdy na narty tylko z Primoris lub ze Skimaniakiem, obu organizatorów bardzo polecam

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany