Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Jazda na rowerze

Twister #1
Chce częściej słuchać muzyki podczas jazdy na rowerze ale zastanawiam się jak to zrobić by było bezpiecznie. Dowiedziałąm się z tego artykułu https://portal.bi...i_aftershokz_aeropex o słuchawkach , które nie odcinają nas od otoczenia podczas jazdy i pozwalają slyszeć co się dzieje a przy okazji słuchać muzyki. Myślicie, ze jest to dobre rozwiązanie ?
Cytuj
Kamija #2
Na pewno lepsze, niż wpadnięcie pod koła, bo się nie słyszało samochodu. Normalne słuchawki też dadzą radę, o ile tylko nie będziesz słuchał za głośno.
____________________________________
rozwody Poznań
Cytuj
suzi #3
Osobiście uwielbiam jeździć na rowerze. Sprawia mi to ogromną frajdę i satysfakcję. Warto jednak wyposażyć się w różne praktyczne akcesoria rowerowe. Można je znaleźć w sklepie internetowym https://www.metrobikes.pl/.
Cytuj
malinka_dwa #4
Jeżeli często jeździcie na rowerze i zdarza Wam się jeździć późnym popołudniem czy nawet po zmroku to kupcie sobie odblaski rowerowe.
Cytuj
amidud #5
Jazda na rowerze to super zabawa. Ważne jest jednak to, aby odpowiednio ubrać się na rower. Podstawą są moim zdaniem profesjonalne rękawiczki rowerowe. Zakupicie je tu: https://www.mikesport.pl/rekawiczki-rowerowe.
Cytuj
kocikot #6
Dla mnie jazda na rowerze to czysty relaks. Czasem muzyka mnie rozprasza. A że uwielbiam jeździć na rowerze także zimą, to przydała mi się odzież rowerowa na zimę.
Cytuj
Wiki9 #7
A czy jeżdżąc na rowerze używacie czasami kamer sportowych? Jeśli tak, to gdzie kupujecie sobie do nich różne akcesoria? Ja widziałam takie ostatnio w sklepie internetowym https://smartcams.pl/82-akcesoria-do-kamer-sportowych. Jeśli więc jeszcze nie macie Waszego ulubionego sklepu, to polecam się tam rozejrzeć ;)
Cytuj
ludas #8
Cześć forumowicze !
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany