Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie
Admirał (Dziwnów/Polska)
Ocena Admirał Dziwnów/Polska (1 opinia)
3.2
  • Położenie: 4.0 1234
  • Wyżywienie: 4.0 1234
  • Jakość / Cena: 4.0 1234
  • Pokoje: 2.0 12
  • Czystość: 3.0 123
  • Atrakcje dla dzieci: 2.0 12
**
Admirał Admirał Admirał Admirał Admirał Admirał Admirał

Jeżeli planujesz wyjazd i zatrzymasz się w tym hotelu to zarejestruj go w naszym serwisie. Po powrocie automatycznie będziesz mógł/a ocenić swój pobyt. Twoja opinia przyczyni się w przyszłości do wzrostu jakości obsługi.

0.0%  oceniających poleca ten hotel

Dojazd

Własny

Położenie

Hotel "admirał" położony jest w popularnym turystycznie regionie zachodniego wybrzeża bałtyku, w dziwnowie, otoczony akwenami wodnymi, posiada najłagodniejszy klimat w polsce. miłośnicy plażowania znajdą tu szerokie plaże nad czystym bałtykiem. zwolennicy relaksu i wędkowania znajdą piękne zakątki nad rzeką i jeziorem, a żeglarze port przy nabrzeżu u ujścia rzeki dziwny. w miasteczku są pola golfowe i ośrodek jeździecki a także baza nurkowa. w pobliżu znaduje się ośrodek sportu i rekreacji z nowoczesną infrastrukturą. atrakcją turystyczną jest stalowy most zwodzony na rzece dziwnie, zabytek sztuki inżynieryjnej na skalę europejską. bliskość wyspy wolin zachęca do odwiedzenia rezerwatu żubrów w wolińskim parku narodowym. okolice dziwnowa to również zachowana na klifie nadmorskim ściana gotyckiego kościoła, stojącego niegdyśw bezpiecznej odległości od bałtyku. w pobliskim kamieniu pomorskim odbywają się różne imprezy kulturalne.

Opis

Hotel "admirał" ** kategorii, to jeden z najładniejszych obiektów w dziwnowie. hotel posiada kawiarnię serwującą napoje i drobne posiłki. w ogrodzie goście mogą urządzić grill lub przyjęcia na świeżym powietrzu. posiłki podawane są w pobliskim ośrodku wypoczynkowym "rybitwa". dogodne położenie obiektu, bliskość centrum miasteczka i plaży, czyni go popularnym wśród klientów z kraju i zagranicy. hotel dysponuje 51 miejscami w pokojach 2-4 osobowych.

Plaża

Ok. 300 m

Pokoje

łazienka, tv kablowa, radio, telefon

Wyżywienie

3 x dziennie (śniadania, obiady i kolacje) w ośrodku wczasowo-kolonijnym "rybitwa" (oddalonym o 200 m od hotelu). turnus rozpoczyna się obiadokolacją w pierwszym dniu pobytu a kończy śniadaniem w ostatnim dniu pobytu.

świadczenia zawarte w cenie

- 7 noclegów w pokoju 2 osobowym,- wyżywienie 3 x dziennie.

Obligatoryjne opłaty na miejscu

- obowiązkowa opłata klimatyczna - w wysokości ustalonej przez urząd gminy,

- parking - ogrodzony, niestrzeżony

9 zł/ doba

Początek/koniec pobytu

Sobota 14.00/sobota 12.00

Zwierzęta

Na potwierdzenie, 10 zł/ doba.

- trzecia osoba

3-12 lat - 30%, powyżej 12 lat - 20%,

- czwarta osoba

3-12 lat - 30%, powyżej 12 lat - 20%.