Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Sprawdź jak oceniać

ZASADY DODAWANIA OCEN

Oceny biur podróży, hoteli i linii lotniczych służą do przedstawiania swoich indywidualnych opinii na podstawie wrażeń zdobytych w trakcie wyjazdów.

1.) OCENY BIUR AGENCYJNYCH

Oceniaj biura agencyjne tylko ze względu na jakość obsługi i kwalifikacje osoby sprzedającej w danym punkcie sprzedaży.

Jeżeli oceniasz biuro agencyjne to upewnij się, że wyszukane zostało właściwe biuro agencyjne w którym dokonany został zakup imprezy turystycznej. (sprawdź nazwę i adres biura) Jest to dosyć ważne, ponieważ w naszym serwisie oceny biur agencyjnych dotyczą dokładnie tego biura w którym została zakupiona impreza turystyczna. (np. w przypadku większych sieci biur agencyjnych nazwa biura jest taka sama dla wszystkich punktów sprzedaży).

2.) OCENY ORGANIZATORÓW

Oceniaj organizatorów za organizację imprezy turystycznej, jakość obsługi, kwalifikacje rezydentów, zgodność oferty z opisem itp.

Nie oceniaj organizatora za rzeczy na które nie miał wpływu np. opóźnienia linii lotniczych, czystość w hotelu itp.

3.) OCENY HOTELI

Oceniaj hotel za wszystkie rzeczy związane z pobytem w danym obiekcie np. czystość, atrakcje dla dzieci, położenie, wyżywienie itp.

4.) OCENY LINII LOTNICZYCH

Oceniaj linie lotnicze za jakość samolotów, czystość na pokładzie, obsługę itp.

5.) FORUM

Forum turystyczne służy do wymiany poglądów i dyskusji na tematy związane z podróżami.

WAŻNE !!!

Opinie osób zadowolonych (opinie pozytywne) motywują biura podróży do dalszego rozwoju i informują, że są na dobrej drodze rozwoju swoich przedsiębiorstw.

Opinie osób niezadowolonych (opinie negatywne) pokazują, że należy zmienić jakość świadczonych usług.

Wszystkie opinie są ważną informacją dla osób wyjeżdżających na wymarzone wakacje. Dlatego prosimy wszystkich użytkowników, którzy co roku korzystają z wyjazdów zorganizowanych o pozostawianie w naszym serwisie opinii na tematy związane z ich wyjazdami.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------