Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie
Posty użytkownika marysiu
w temacie Jak wykończyć ściany? Przeczytaj post »
Będę remontował mieszkanie i zależy mi na dobrym wykończeniu ścian. Na stronie tgbudownictwo czytałem że dobry pomysł to nie tylko szpachlowanie, ale także położenie gładzi, a na to farby lateksowe, czyli zmywalne. Czy takie podejście do remontu ścian ma sens?
w temacie Dietetyk dziecięcy Przeczytaj post »
Znacie może kogoś takiego jak dietetyk dziecięcy, który przyjmuje w mieście Warszawa. Dobrze jakby miał doświadczenie kliniczne i dobre podejście do dzieci, bo moje dziecko nie przepada za lekarzami, a chodzi tu o profilaktykę chorób dietozależnych.
w temacie Okna z od polskiego producenta Przeczytaj post »
Zastanawiam się jaki jest najlepszy polski producent okien. Czytałem że Oknoplast-poznan robi dobre produkty. Wiem, że Drutex też jest z Polski. Sporo o ich oknach można w reklamach się dowiedzieć. Jacy inni producenci jeszcze są godni polecenia?
w temacie Maszyny - obróbka drewna Przeczytaj post »
Myślę o tym, żeby założyć mały zakład stolarski z niewielką produkcją mebli. Potrzebowałbym jednak piłę od cięcia, najlepiej CNC. Widziałem kilka na StrefaCNC, ale szukam może jakiś alternatyw. Gdzie jeszcze znajdę maszyny do obróbki drewna w dobrych cenach?
w temacie Kuchnia w połysku? Przeczytaj post »
Zastanawiam się nad zakupem nowych mebli kuchennych. W grę wchodzi przede wszystkim fronty w połysku, jak np. na www - culinaeinbaukueche.de. Nie wiem jak szybko się one brudzą? Czy nie trzeba non stop latać ze szmatką i czyścić tę kuchnię?
w temacie Używane przenośniki taśmowe Przeczytaj post »
Myślałem nad tym, żeby zakupić używane transportery taśmowe, bo potrzebne mi są do gospodarstwa rolnego. Nie wiem tylko gdzie mogę kupić takie maszyny? Znacie jakieś witryny z ofertami przenośników ?
w temacie Wsparcie dietetyka Przeczytaj post »
Ja tam uważam że skorzystanie z oferty dietetyka to niegłupia opcja. Np. znajoma prowadzi gabinet www.LiveDiet24.com i ma sporo pacjentów. Ludzie chcą się odchudzać, poprawiać swoje zdrowie i być w dobrej formie.
w temacie Perfekcyjne wykończenie Przeczytaj post »
Dla mnie dobre wykończenie wnętrza to przede wszystkim ściany. Na tgbudownictwo czytałem sporo o szpachlowaniu i potem sam zabrałem się do roboty. Nowe umiejętności zyskane, a kasa została w kieszeni.
w temacie dobre okna Przeczytaj post »
Sporo jest dobrych firm od okien... Może oknoplast-poznan, czyli dystrybutor Oknoplastu? Napewno Velux jeszcze robi dobre produkty, ale nie wiem, czy to jest polska firma.
w temacie szukam dobrej firmy Przeczytaj post »
Znajomy prowadzi firmę StrefaCNC ale on akurat maszyny do obróbki drewna sprzedaje.
w temacie Pomysł na aranżację kuchni Przeczytaj post »
Ja np. lubię wysoki połysk mebli, coś jak na na culinaeinbaukueche.de. Może i są potem trudne w utrzymaniu, ale generalnie wyglądają genialnie...
w temacie Podnośnik pionowy Przeczytaj post »
Odnośnie podnośników to może nie mam znaczącej wiedzy, ale jeśli chodzi o przenośniki taśmowe, to na hks system jest sporo ciekawych.