Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie
skilivigno.pl ( SEMPRE s.c. )
Ocena skilivigno.pl ( SEMPRE s.c. ) (4 opinie)
3.5
  • Jakość obsługi przed zakupem wycieczki: 3.0 123
  • Jakość obsługi po zakupie wycieczki: 3.0 123
  • Znajomość oferty pracownika sprzedającego wycieczkę: 3.0 123
  • Zgodność oferty z opisem: 3.0 123
  • Stosunek jakości do ceny: 3.0 123
  • Opieka rezydenta: 3.0 123
Touroperator
skilivigno.pl ( SEMPRE s.c. )

Jeżeli planujesz wyjazd i dokonałeś/aś zakupu w tym biurze, to zarejestruj go w naszym serwisie. Po powrocie automatycznie będziesz mógł/a ocenić swój pobyt. Twoja opinia przyczyni się w przyszłości do wzrostu jakości obsługi.

50.0%  oceniających poleca to biuro podróży

Nasza firma to ludzie wielu pasji. Wśród nich najważniejszą jest miłość do sportu i dobrej zabawy. Mamy za sobą unikalne doświadczenie i wiedzę- przed sobą szerokie horyzonty. W sobie mamy siłę, odwagę i pogodę ducha. Uważamy, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Zespół SkiLivigno to fani zimowego szaleństwa na nartach i snowboardzie. Po wielu latach doświadczenia w organizowaniu wyjazdów do Livigno, stwierdziliśmy, że czas pokazać to magiczne miejsce polskim miłośnikom sportów zimowych.

Wybieramy dla Was najpiękniejsze, najlepiej położone i świetnie wyposażone apartamenty i hotele w Livigno, służymy dobrą radą, dzielimy się doświadczeniami, organizujemy Wam najlepszą wycieczkę na narty czy deskę. Jeśli szukasz niezapomnianych wrażeń i oczekujesz profesjonalnie przygotowanego wyjazdu, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zapewniamy narciarstwo na wysokim poziomie w przystępnej cenie.

Powiedz nam czego oczekujesz, a dopasujemy ofertę do Ciebie!