Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Wybór pralki

Karrosa #1
Moi Drodzy, założyłam ten wątek ponieważ pomyślałam, że wiele osób może skorzystać z takich porad. Mowa tutaj o wyborze odpowiedniej pralki. Ja zdecydowałam się na pralkę marki beko, konkretnie tą: https://maxelektro.pl/sklep/karta-produktu/pralka-beko-wte-7512-xww,27940.html i z perspektywy czasu uważam, że to był świetny wybór. Zerknijcie koniecznie na stronę MaxElektro, bo mają naprawdę dobre oferty ;)
Sabre #2
To super, że ci się udało. Ja jednak radziłabym porównywać sprzęt między sobą, zanim sie go kupi.
suzi #3
Ja jakiś czas temu zdecydowałam się na zakup nowej i wybrałam pralkę Electrolux z linii perfect care. Jestem z niej bardzo zadowolona. Program piorący w 59 minut to super opcja. Dzięki niemu oszczędzam wodę i prąd.
gingero #4
Co do cen to przyznam, że nie mam pojęcia ale mam u siebie pralkę perfect care od electroluxa i jestem bardzo zadowolona. Pralka ta sama automatycznie dostosowuje czas prania do wielkości załadunku, to bardzo ekonomiczna opcja.

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany