Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Polecam fajne miejsca na wakacje

ParkEwlolucji_pl #91
Fajne miejsce na wakacje to również takie, które zapewni nam dodatkowe atrakcje i jeżeli podróżujemy z dziećmi to obowiązkowo polecam to polecam okolice redy i Pucka,a konkretnie chodzi o Park Ewolucji, może ktoś z Was już tam był?
JarekSH #92
Ja tam osobiście polecam Międzyzdroje, dużo atrakcji, zróżnicowany wybór restauracji, dostęp do plaży, która jest zwykle pusta kawałek za miastem i możliwość spotkania ogromnej ilości ludzi. Jeżdżę do Międzyzdrojów już od 3 lat w to samo miejsce i serdecznie polecam ten pensjonat, tanio, ładnie i rodzinnie.
~trixtie #93
Cytat: iglica (2017-11-06 14:12)
Ja proponowałabym Nerję. Ładna, przyjemna miejscówka, dobry klimat, niezła okolica. Byłam tam w tym roku i właśnie rezerwowałam noclegi poprzez BookApart.

Ja skorzystam z twojego pomysłu i w przyszłym roku tam polecę :d
~evelajni #94
Cytat: trixtie (2017-12-11 15:07)
Ja proponowałabym Nerję. Ładna, przyjemna miejscówka, dobry klimat, niezła okolica. Byłam tam w tym roku i właśnie rezerwowałam noclegi poprzez BookApart.

Nerja to bardzo miła i przyjemna miejscówka, muszę przyznać, że ja się zupełnie w niej zakochałam i chętnie do niej wrócę. Ale też chciałabym zobaczyć jeszcze na przykład Torrevieję.
xfelicja #95
Cytat: evelajni (2018-01-19 13:49)
Cytat: trixtie (2017-12-11 15:07)

Nerja to bardzo miła i przyjemna miejscówka, muszę przyznać, że ja się zupełnie w niej zakochałam i chętnie do niej wrócę. Ale też chciałabym zobaczyć jeszcze na przykład Torrevieję.

Ja bardzo polecam Torrevieję, jak dla mnie naprawdę cudowna miejscowość, w ogóle w okolicy jest co robić i zwiedzać. I można oczywiście spokojnie odpocząć.
HotelEden_com #96
Fajnym i ciekawym miejscem na wakacje z dala od całego zgiełku są Bieszczady i generalnie Podkarpacie, nocleg znajdziecie w Rzeszowie, warto sprawdzić na www.HotelEden.com moim zdaniem to opcja warta przemyślenia.
pawlicka #97
Tak, jeśli chodzi o Polskę to też polecam Bieszczady a za granicą najlepsza na taki spokojny wypoczynek idealna jest Sardynia http://wakacjenasardynii.pl/atrakcje/ , nie dość że atrakcji jest tam niezliczona ilość to jeszcze mają niesamowite widoki, przepiękne plaże, a mieszkańcy są wspaniali i sympatyczni, kuchnia też przepyszna
HotelEden_com #98
Bieszczady to dobre miejsce, warto po drodze zatrzymać się w pobliskim Rzeszowie w naszym hotelu, gwarantujemy miłą atmosferę i niezapomniane chwile :)
Bianka #99
Nie wiem czy wiecie, ale podobno Indonezja jest jedynym miejscem, gdzie w naturze występują ostatnie ze współczesnych smoków, czyli warany z Komodo. Ta wyspa należy właśnie do Indonezji i myślę, czy czasem by się tam w końcu nie wybrać. Zastanawiam się jeszcze nad Bali, ale Komodo wydaje mi się trochę ciekawsze. W każdym razie te dwie wycieczki, jak i wiele innych ma w swojej ofercie biuro podróży Dua Benua https://duabenua.com/pl/.
PensjonatDobryHumor_pl #100
Polecam dla wszystkich w tym roku wyjazd w piekne Sudety - w naszym apartamencie i w tutejszych górach na pewno spędzicie bardzo udane wakacje.
~ariadnex #101
Cytat: xfelicja (2018-02-17 23:00)
Cytat: evelajni (2018-01-19 13:49)

Ja bardzo polecam Torrevieję, jak dla mnie naprawdę cudowna miejscowość, w ogóle w okolicy jest co robić i zwiedzać. I można oczywiście spokojnie odpocząć.

Kompletnie się zgadzam, ja byłam tam w zeszłym roku, miałam zarezerwowaną kwaterę na Bookaparcie i było bardzo przyjemnie.
michasia9893 #102
Co sądzicie o takim miejscu, jak seszele? To chyba teraz popularny kierunek i jest dużo ofert, które mogą się spodobać. Sprawdźcie sobie w sieci coś na temat tego miejsca, aby troszkę poznać.

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany