Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Zemsta Faraona - Egipt - Wasze opinie :)

adrianka30 #31
Cytat: abcd1990 (2019-06-21 11:18)
Zemsta Faraona to przekleństwo... Niestety dopadło i nas podczas ostatniego pobytu w Egipcie, porządnie wyposażona apteczka to podstawa. W sieci podczas szukania wycieczki znalazłam ciekawy artykuł , może komuś się przyda - ja się do niego zastosuję bo nie chcę tracić czasu na takie "śmierdzące" sprawy :/
Your link here

Byliśmy w tym roku i męża dopadło. Mieliśmy ze sobą Kebene więc od razu dałam mężowi podwójną dawkę, a i tak potem kupiłam Antinal. Niemniej gdyby nie lek który mieliśmy ze sobą z Polski było by o wiele, wiele gorzej.
~Piotrmaj #32
Jeśli szkołę już dawno się skończyło to na wczasach w Egipcie po każdym posiłku... kieliszek mocniejszego alkoholu, nie pić wody niebutelkowanej, dokładnie myć owoce...
~Piotrmaj #33
Jeśli szkołę już dawno się skończyło to na wczasach w Egipcie po każdym posiłku... kieliszek mocniejszego alkoholu, nie pić wody niebutelkowanej, dokładnie myć owoce...
adrianka30 #34
Cytat: Piotrmaj (2019-07-16 19:33)

No, ale dziecku też zalecisz kieliszek alkoholu? Moje nie lubią coli i nie piją napojów gazowanych z czego się cieszę, bo wpoiłam im zdrowe nawyki żywieniowe. Dlatego już na jakieś 2 tygodnie przed wyjazdem bierzemy probiotyki, w trakcie pobytu oczywiście też i jakiś tydzień po powrocie do domu. A przy pierwszych objawach biegunki od razu bierzemy Kebene.
adrianka30 #35
Post usunięty przez użytkownika
adrianka30 #36
adrianka30 #37
Radzka87 #38
podstawą powinny być dobre probiotyki

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany