Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Wycieczki na Bali z polskim przewodnikiem

AdamNitka #1
Witam,

od kilku lat mieszkamy na stałe na Bali. Zajmujemy się organizacją pobytów na tej wyspie oraz w całej Indonezji. Jeżeli wybieracie się w te strony to służymy pomocą w organizacji i zapraszamy na wycieczki !

Zapraszam na stornę zobaczbali.pl

kontakt: info@zobaczbali.pl

pozdrawiam,

Adam
tonka #2
No byłem popatrzyłem sobie na tą stronę i przyznam się że jest przydatna.
AdamNitka #3
Od grudnia z Warszawy latają linie Qatar Airways, a od 6 lutego ruszają również linie Emirates. Obie linie mają dość atrakcyjne połączenia do Azji m.in do Singapuru, Bangkoku lub Jakarty. Warto posprawdzać ceny i zaplanować wakacje w Azji. Np. Qatar ma promocje do 15 stycznia na wyloty od 1 marca do 13 czerwca.

Bangkok - 2300 zł
Singapur - 2600 zł

Polecam zostać w którymś z tych miast na dwa dni a potem dalej na Bali Doloty na Bali można wyszukiwać na stronie Air Asia.

Qatar - [www.qatarairways.com]
Emirates - emirates.com

warto sprawdzać ceny na portalach biletowych jak np. www.fru.pl

Zapraszamy na Bali !
piratka #4
jaki jest najlepszy termin, żeby wybrać się na Bali?
pilotka #5
Świetna sprawa. Chętnie wybrałabym się na Bali.
paulaa28 #6
Ja tak samo. W sumie propozycja http://luksusportal.pl/pl/podroze-i-przygoda/prezentacje/indo-explorer jest kusząca i teraz mocno się zastanawiam. A to nurkowanie to poprostu bajka:)
pilotka #7
Chętnie wybrałabym się na Bali.
AdamNitka #8
Witajcie,

Zapraszamy na Bali. Szukajcie promocji na bilety lotnicze a my zajemiemy się resztą :)

pozdrawiam,

Adam

Facebook.com/zobaczbali
www.zobaczbali.pl
pilotka #9
Myślałam, że przelot też organizujecie :)
AdamNitka #10
Mozemy doradzic i pomoc z rezerwacji przelotu do Inonezji. Organizujemy bilety na przelotu w Indonezji miedzy wyspami.

Pozdrawiam
ddawidtomczakk #11
mmmm BALI <3
gabi154 #12
;d;d;d;d;p;p;p
ewa155 #13
hej
Max_Hunter #14
Bali to moje podróżnicze marzenie od lat. Mam nadzieję, że zrealizuję je kiedyś :)
Izabellis #15
Ja bym chciała tam kiedyś pojechać, jak upoluję tanie loty to się zgłoszę do Państwa ;)

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany