Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Biuro Podróży StudenckieWyjazdy.pl

~Mieto #16
ODRADZAM!
Dwa tygodnie przed odjazdem biuro podróży anulowało wyjazd bezpodawania przyczyny!
Padaka organizacyjna i totalna olewka klienta.
Lepiej wybrac bardziej sprawdzone biura.
~Marcheffcia #17
NIE POLECAM. Byłam na zimowym wyjeździe do Val di Sole, potwierdzam ZUPEŁNY BRAK ZAINTERESOWANIA ZE STRONY ORGANIZATORÓW. Sprawiają wrażenie, jakby ich klienci przeszkadzali im w dobrej zabawie.
Dojezdzalismy we własnym zakresie, w ofercie napisane było że kwaterowanie zaczyna się od godz 16, tymczasem (mimo powiadomienia o godzinie przyjazdu) gdy przedarliśmy się przez śniegi do naszej miejscowości, rezydentka w najlepsze śmigała na nartach, nie odbierała telefonów i wróciła ponad 2 godz poźniej.
Rezydenci mało sympatyczni, oferowane animacje i imprezy nieliczne i bez polotu, pomimo uczestnictwa w wyjeździe DJa mieliśmy może 3 imprezy taneczne.
Biuro nie wysiiło się za to na zatrudnienie instruktorów: inne oferty tego typu zazwyczaj zawierają pomoc instruktorów.
Apartament OK, dość duży, choć licząc na miłe chwile we dwoje warto pamiętać, ze ekstra platną sypialnią 2-osobową może być kuchniojadalnia z kanapą.
Zaletą wyjazdu było urozmaicenie ośrodków narciarskich, jeździlismy w 3 różnych miejscach, zmieniając lokalizację każdego dnia.
Autokar OK, niestety o zbyt małych bagażnikach na cały nasz sprzet i torby: przez konieczność upchania ich gdzie się da, na 22 godzinną podróż wyłączono z użytku toalety.
Koszulek wymienionych w ofercie nie zobaczyliśmy.
~Studentka #18
NIE POLECAM! Zero organizacji, syf w zakwaterowaniu, oferta niezgodna z opisem, pilot sam nie wiedział co robić... plusem byli tylko doświadczeni kierowcy,którzy naprawdę sprawnie działali. Naprawdę lepiej jechać na własną rękę i wyjdzie taniej, ponieważ mimo ich "niskiej" ceny wycieczki, na miejscu nagle okazuje się, że za mnóstwo rzeczy trzeba zapłacić.
eDom #19
Na przyszłość będziecie wiedzieć, jakich błędów nie popełnić. Bez problemu znajdziecie noclegi na naszej stronie http://www.edom.pl a potem całą resztę też ogarniecie sami :)
ArturW #20
Teeż słyszałem, że lepiej tego biura unikać, aż dziwne, bo jest tak rozreklamowane i znane, że zawsze wydawało mi się, że jest spoko. Też miałem jechać z nimi w tamtym roku, ale kumpel podpowiedział, że tam jest syf i lepiej jechać na przykład z butem, czyli kocham wakacje. Byliśmy w złotych Piaskach, trzygwiazdkowy hotel, czysto , super organizacja. Najlepiej wydane pieniądze w życiu!
karol-majtczak #21
Ja to się już zawiodłem na wielu takich biurach podróży, wolę sobie sam organizować wyjazdy po swojemu, albo właśnie tak jak mówisz- jeździć z BUTem. Oni zawsze mają fajne oferty, całkiem niedrogo i nigdy nie było żadnych przykrych niespodzianek…
~Kin #22
A ja polecam wyjazd ze Student Travel
~Anett528 #23
http://student.travel.pl/wyjazd_naluzie <3 najlepsze wyjazdy!
~Patkaaaaa #24
Bardzo polecam wakacje z biurem studenckiewyjazdy.pl, w tym roku byłam na Chorwacji i były to najlepsze wakacje jakie mogłam sobie wyobrazić, jeżeli lubisz poznawać nowych ludzi spędzać z nimi czas dobrze się bawiąc zarówno na plaży jak i wieczorami na imprezach to tylko z studenckiewyjazdy.pl. Nasi opiekunowie Marek i Marcin codziennie dbali o super atmosferę i odpowiednią integracje grupy :) Natomiast jeżeli wolisz odpoczynek na terenie hotelu i zamulanie przez tydzień to wybierz się na all inclusive gdzie indziej :)
~Wiktorio #25
szesc osob w pokoju sami faceci hetero dwa luzka malzenskie jedno pietrowe w ciasnym mieszkaniu . dodam ze jedno lozko na ktorym nie dalo sie spac,rozpadalo sie i bylo w kuchni. nie bylo czajnika i ogolnie bylo slabe jesli chcesz jechac na narty i wypoczac nie polecam, a wrecz odradzam. wedlug mnie nie warto oszczedzac i sie meczyc w takich warunkach. a poza tym organizacja jest na bardzo niskim poziomie buraki wziely sie za zarabianie kasy i tna na wszystkim.
~Yeti #26
Ja szczerze polecam oferty z Party Camp: partycamp.pl/ : fajne wyjazdy, ekipa typowo studencka, dobra zabawa, sprzyjające i dobre warunki, dużo śmiechu i zabawy ! :d I przede wszystkim na studencką kieszeń :DD ! Polecam, sam jeżdżę
HotelFarmona_pl #27
Równie dobrze ze studencką ekipą można zatrzymać się u nas :) serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną. I odwiedzenia nas na żywo w naszym apartamencie.

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany