Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Fajne pomysły na wycieczkę szkolną!

~Alinaks #46
Park Rosenau to dobry pomysł. Park odwiedziłam przy okazji imprezy integracyjnej, która odbywała się w hotelu obok. Park nie jest tylko dla dzieci, o czym przekonałam się ja i moi koledzy. Świetnie się bawiliśmy. Na pewno warto tam wpaść będąc w okolicy. Sporo ciekawych stanowisk do odwiedzenia. Nam w szczególności przypadło do gustu zwiedzanie kopalni i sztolni oraz wielki ogród wodny.
nurwatyk #47
ja polecam zorganizować jakąś fajną wycieczkę za granicę, do czech może albo do niemiec, nie jest daelko a zawsze coś innego dla dzieci
Wejherowo #48
Polecam sie wybrać do Wejherowa, jest oddalone od morza tylko 25km, a posiada bardzo dużą bazę noclegową oraz jest spokojniejsze niż zatłoczone miasta nadmorskie. Zajrzyj na stronę www.wejherowo.pl
Innistrad #49
Wydaje mi się, że zwiedzanie Trójmiasta jest już samo w sobie świetnym pomysłem, który spokojnie zajmie całą wycieczkę. Są specjalne szlaki, dzięki którym będziecie wiedzieli jak, co i kiedy zwiedzać, żeby najlepiej poznać te rejony :)
~AndrzejTrener #50
Jak dla mnie to moi wychowankowie najlepiej czuli się w tatrach. Nie mówię tylko o Zakopanym, Krupówkach Gubałówce itd… Właśnie za każdym razem jak dostaje klasę raz zabieram ich na trudniejszą wycieczkę szkolną z dużą ilościa chodzenia po górach, pokazywanie ciekawych miejsc łatwych do zdobycia. Dzięki biurze tropemprzygody.pl z którym zabieram dzieciaki w góry co kilka lat poznałem też ciekawe szlaki trudne i łatwe.
adrianoo4 #51
może wycieczka szlakiem orlich gniazd?
~Kinga344 #52
Myślę, że warto zainteresować się biurami organizującymi wycieczki. Oni znają nowe trendy i wszystko, co można zobaczyć w danym regionie (nie tylko te oklepane rzeczy) Ja korzystałam z tropemprzygody.pl i byłam zadowolona. Nie musiałam w nic się bawić i wymyślać.
valiumman #53
Ciekawe ile kosztuje prowadzenie takiego biura i czy da się na tym dobrze zarobić...

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany