Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Z kim wysłać dziecko na obóz językowy?

urszger #46
Agencja Turystyczna ATAS
Cytuj
Marcia78 #47
Też mi się tak wydaje :)
---
http://innews.pl/...wa-malej-firmy/24393
Cytuj
kasiek4 #48
Poczytajcie tu o wyjazdach dzieci https://kobiecosc.info/kolonie-czas-start-spakowac/ Znajdziecie wiele interesujacych tematów z dziedziny rodzicielstwa, zwiazków, zdrowia dziecka etc. Bardzo sympatyczny blog. Teksty wyważone i przemyślane. Duże wsparcie dla mam :)
Cytuj
~marianosowska #49
Jak ktoś jeszcze nie jest przekonany czy warto wysyłać dziecko na obóz językowy to polecam taki artykuł http://hobbystyczna.pl/5-zalet-obozow-jezykowych/ o zaletach obozów językowych. Ja sama wysyłam mojego syna na takie obozy, bo nie dość że jemu się podoba, to jeszcze przy okazji uczy się języka. Więc warto wysyłać dzieci na takie obozy
Cytuj
ddoru11 #50
oglądać tutaj puchar świata http://eusportslive.com
Cytuj
Konikkkk #51
Dziękuję bardzo za sprawdzone porady :) Przydadzą mi się one z całą pewnością :)
Cytuj
Wiki9 #52
Ogólnie to bardzo dobry pomysł z tym obozem językowym, coś takiego na pewno się Twojej córce przyda. Później możesz ją zapisać na taki egzamin, jak na przykład https://lincoln.edu.pl/warszawa/centrum/cennik-i-terminy-egzaminow/jezyk-angielski-dla-dzieci-i-mlodziezy/cambridge-english-starters-yle-starters/. Córka będzie mogła w ten sposób zdobyć certyfikat językowy, co w przyszłości będzie na pewno procentowało ;) Będzie to potwierdzenie jej umiejętności językowych.
Cytuj
HotelPaszkowka_pl #53
Zanim da się dziecko pod opiekę kogokolwiek konieczne jest za wczasu dokonać zwiadu środowiskowego i dokładnie zapoznać się z ludźmi którzy mają się nim zajmować.
Cytuj
Lammag #54
Ja natomiast od czterech lat wysyłam mojego syna na obozy językowe organizowane przez firmę atas, której ofertę można znaleźć na stronie https://www.atas.pl/pl/wyjazdy-jezykowe. Polecam taką formę spędzania wakacji, gdyż łączy ona przyjemne z pożytecznym, dzięki czemu syn dużo szybciej uczy się nowego języka. Poza tym ma możliwość przeżycia wspaniałej przygody w trakcie zwiedzania wielu atrakcyjnych miejsc.
Ostatnia modyfikacja 18-07-2018, 15:39 Cytuj
datbe #55
Martwicie sie o swoje dzieci ? Mam chyba dla Was idealne rozwiazanie. Chciałbym Wam polecic bardzo interesujacą strone, https://www.i-mob...c-wylaczony-telefon. Poprzez kilka prostych krokow, rejestracje oraz opłacenie konta, mozecie namierzac numer telefonu, ktory wybierzecie. Wszystko odbywa sie dzieki pobieraniu danych z GPS oraz nadajników operatorów GSM/BTS.
Cytuj
darskrz53 #56
Trzeba mieć zaufanie do osoby...
Cytuj
Chatywsiole_pl #57
Przede wszystkim z osobą kompetentną lub ewentualnie z osobą, której ufamy - czy to z rodziny czy z poza niej. Warto wiedzieć dokładnie z kim dziecko jedzie i poznać taką osobę przed wyjazdem choć trochę.
Cytuj
michasia9893 #58
Ja o takich obozach na razie dla swojego dziecka nie myślę. W planach mam wysłanie go na kurs przed egzaminem ośmioklasisty. Co Wy na to? Takie kursy dostępne są tutaj https://www.pitag.../kursy-osmoklasisty/ Podoba mi się w nich przede wszystkim to, że dziecko można zapisać w różnych trybach i dziecko dzięki temu może nauczyć się więcej i lepiej przyswoić wiedzę.
Cytuj
Chatywsiole_pl #59
Ostatnio widziałem sporo takich ofert w Internecie. Kierowałbym się przede wszystkim renomom firmy, która prowadzi takie obozy.
Cytuj
~Tymoteusz1 #60
Faktycznie, takie wydarzenia mogą mieć sens, jeśli wybierzecie odpowiednie kursy dla Waszych dzieci. Na przykładzie Abakus świetnie widać, że nawet arytmetyka mentalna może sprawiać mnóstwo frajdy. Zajrzyjcie do [http://www.abakus...-pl/nauczanie/metodahttp://www.abakus-center.eu/pl-pl/nauczanie/metoda, by dowiedzieć się o tym więcej. Bez sensu, żeby Wasze maluchy miały tracić przez brak tych umiejętności.
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany