Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Wybór hotelu

PensjonatDobryHumor_pl #31
Mogę polecić nasz pensjonat znajdujący się w pięknych Sudetach - na pewno spędzicie niezapomniane chwile u nas.
~granatka #32
Cytat: Monita (2017-11-06 14:29)
Ja jednak najczęściej szukam poprzez portale rezerwacyjne typu Booking, Bookapart czy Trivago, wolę to niż szukanie hotelu na ślepo. Wolę mieć wszystko w jednym miejscu. ;)

Bookapart ma całkiem fajne noclegi w Polsce, ja najczęściej chyba tam rezerwuję.
Lammag #33
A ja mogę Wam polecić Apartamenty w Gdyni Orłowie, których ofertę znajdziecie tu http://www.dhapartamenty.pl/pl/strona-glowna/apartament-nowe-orlowo.html . Apartamenty są przestronne, mają bardzo wysoki standard i bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Nocowałam tam w ubiegłym roku i byłam bardzo zadowolona.
korczyk #34
Korzystacie czasami z jakichś serwisów rezerwacyjnych? Booking, trivago czy cokolwiek?

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany