Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Narty dla początkujących?

WyznaczTrase #1
Gdzie jest idealne miejsce na narty dla początkujących?. Polecicie coś?
kat #2
Moze czechy??Harrahov??organizacja jest dobra i ceny nie za wysokie-narty proponuje na pierwszy raz wypożyczyć bo tak taniej a może się nie spodoba sport.
kora #3
ja byłam w tamtym roku w dolomitach z bfc i wcale nie umialam jeździć , ale grunt to mieć dobrego instruktora który nauczy śmigać na stoku, ja tak wlasnie nauczylam się dzieki instruktorom z bfc. Wtedy mysle ze podzial na stok dla początkujących i zaawansowanych nie ma znaczenia…w moim wypadku tak było bo najlepiej zostac rzucona na gleboką wode, wtedy szybciej się nauczy ;)
zanka #4
Ja byłam rok temu na wyjeździe z turystykastudencą własnie na nartach (Czechy) i powiem szczerze, że nic w żab nie łapałam o co chodzi w jeździe na nartach ;) W sumie nie tylko ja bo było też kilku laików - w sumie to taki luzacki studencki wyjazd. Ale co muszę powiedzieć, że miałam mega dobrych nauczycieli i się troszeczkę nauczyłam, załapałam o co chodzi. W tym roku również się wybieram szlifować swoje umiejętności. Na takim wyjeździe zawsze się znajdzie ktoś, kto ma umiejętności pedagogiczne :)
paulaa28 #5
A nie lepiej gdzies w Polsce zacząć?może kościelisko?ja szukałam noclegów na http://www.mountain-apartments.com.pl/ i faktycznie nie było kłopotu z wolnym miejscem:)
nietoper #6
Kościelisko ma idealne warunki dla początkującej osoby
~damian39 #7
Bardzo przyjemnie jest w Białce Tatrzańskiej. Lubię Tatry, ze wszystkich tamtejszych miejscowości wypoczywa mi się właśnie najlepiej w Białce. Jest niedrogo, widoki świetne. Zimą stoki bardzo dobrze utrzymane.
Znajdują sie tam również termy: http://www.termabialka.pl/ . Po całym dniu jeżdżenia na nartach albo chodzenia po górach można sie tam zrelaksować.
Aza #8
Jako miejsce fajne dla początkujących narciarzy polecam Bańsko. Fajnie przygotowana infrastruktura, liczne szkółki, ponad 20 km tras właśnie dla narciarzy początkujących. Dla osób lubiących wieczorną zabawę liczne puby, dyskoteki, kluby nocne. Samo miasteczko jest urokliwe i ma przepiękną starówkę. Ja zawsze tam jeździłam z Wytwórnią Wypraw, która w swym programie wyjazdu miała dodatkowo zwiedzanie Monaster Rilsk oraz Melnik. Bardzo podobało mi się w usytuowanie Melnika na zboczu góry otoczonego pasmami górskimi.
~Fenka #9
Warto jest wybrać się do Zakopanego. Jest bardzo dobrze rozwinięte turystycznie. Znajduje się tam wiele świetnych stoków dla początkujących oraz dla zaawansowanych. Poza tym to jaki stok będzie odpowiedni zależy od danej osoby. Jedna lepiej będzie się czuła na oślej łączce ale druga osoba pójdzie od razu na bardziej stromy stok oraz będzie dobrze jeździła
Na stronie możecie sobie poczytać o miejscowośći:
http://szerokiej-drogi.pl/zakopane-kochaj-albo-rzuc

Noclegow jest dużo oraz nawet w sezonie można coś znaleźć.
marcinwroblewski #10
Moja rodzinka ostatnio wybrała się do Murzasichle i byli bardzo zadowoleni. Jest tam idealny stok dla początkujących i można wykupić sobie lekcje z instruktorem. Chyba sam się wybiorę w tym roku :)
Ostatnia modyfikacja 18-01-2016, 11:07 Cytuj
~Janek34 #11
Jeśli jest się początkującym to oprócz sprzętu warto zaopatrzyć się w sprawność fizyczną. Moje i mojej Dziewczyny pierwsze doświadczenia z nartami nie trwały zbyt długo bo mimo że moja druga połówka była wytrzymała na upadki i to Ją nie zrażało to niestety kondycja i siła zawiodła bo po około 50 upadkach nie miała siły wstać (spróbujcie sobie wstać 50 razy z ziemi nawet w domu tyle że w pełnym ubiorze i nartami a co dopiero gdy ciągle jeździcie). Tak więc zaraz po powrocie oboje poszliśmy do najbliższej siłowni do Saturn Fitness na Bielanach i szykujemy się na drugi sezon :)
aniaFrancka #12
Hmm, może Białka Tatrzańska :)
stefi #13
:)))))))
Johny #14
Czy znacie jakiś stok, gdzie można jeździć na nartach przez cały rok? Chciałbym pojechać w okresie letnim i skorzystać póki jeszcze nie ma tam tłumów.
maczu #15
Ja kiedyś też chciałam na narty jechać latem ale uznałam, że narty to sport zimowy i raczej wole na nią poczekać. W Białej Tatrzańskiej jest fajnie i w tym roku na pewno choć raz tam będe. Od roku prowadzę video bloga i chcę wypożyczyć kamerę sportową z http://gocam.pl/ i nagrać zjazdy.

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany