Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Warszawa - Hotel

kasiarej #16
Jeżeli chodzi o ccentrum Warszawy to zdecydowanie najlepszą opcja jest hotel Rialto. Przepiękne wnętrza, wysoki standard i miła, nienachalna obsługa. Bookuję tam pokój za każdym razem, gdy jestem w Warszawie i do tej pory nie przytrafiło się nic, co by mnie do tego hotelu zniechęciło.
~emmie #17
ja proponuję skorzystać z serwisów rezerwacyjnych typu booking albo bookapart
Pokerol #18
Ja ostatnio będąc w Warszawie zatrzymałem się w hotelu Boss. Bardzo schludne pokoje i dobre jedzenie. Polecam.
~antala #19
Cytat: emmie (2017-08-22 00:10)
ja proponuję skorzystać z serwisów rezerwacyjnych typu booking albo bookapart

To jest bardzo dobra opcja :d
Marikaa05 #20
Macie juz plany na wycieczke w Warszawie? Jest pare obowiazkowych miejsc, ktore musicie zwiedzic. Ja to raczej zawsze jestem przejazdem ale na pewno kiedys uda mi sie wyrwac na zwiedzanie ;) Mam juz na oku firme WygodnyRower.pl - wypożyczalnia rowerów z Warszawy gdzie zamierzam wynająć sobie fajny rowerek miejski i tak sie przemieszczać po najciekawszych miejscach w stolicy
~urszulaK #21
Zanim wybierzecie się po rower, lub planujecie wycieczki rowerowe to przeczytajcie ten artykuł Your link here Są tu wszystkie istotne wiadomości na temat opon rowerowych. na co zwracać uwagę przy ich kupnie. Informacje o producentach itp. Bardzo przydany i ciekawy poradnik.
polaris #22
xxxxxx

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany