Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Wypoczynek na polskim morzem

Creatours_pl #76
Wypoczynek nad Polskim morzem to bardzo fajna sprawa. U nas też jest ładnie i pięknie. Nie trzeba koniecznie wyjeżdżać za granice aby poczuć lato.
Fionnka009 #77
Na pewno nie można narzekać na nudę nad polskim morzem. Szczególnie jak wybieracie się na Hel, gdzie praktycznie cały czas są świetne warunki do uprawiania sportów wodnych. Dobrą opcją na takie wakacje są przyczepy kempingowe wynajem chałupy o mega komfortowym standardzie. Pomieszczą aż 6 osób więc spokojnie możecie wybrać się tam na ciekawe, rodzinne wakacje.
~gretchen #78
Cytat: merril (2018-06-26 13:55)
A ja lubię polskie morze. Nie jest wcale takie złe :) Bardzo często rezerwuję tam jakieś noclegi na bookaparcie w pobliskich miejscowościach i odpoczywam.

Ja też całkiem lubię polskie morze, bardzo lubię jeździć tam we wrześniu.
Chatywsiole_pl #79
Moim zdaniem warto wypoczywać na Polskim morzu. Szczególnie teraz kiedy pogoda dopisuje. Jednakże jeżeli ktoś preferuje bardziej aktywny wypoczynek, to gorąco zapraszamy do nas w Bieszczady :)
~buna44 #80
Cytat: gretchen (2018-08-01 11:27)
A ja lubię polskie morze. Nie jest wcale takie złe :) Bardzo często rezerwuję tam jakieś noclegi na bookaparcie w pobliskich miejscowościach i odpoczywam.

A jaką miejscowość wybierasz?
~gretchen #81
Cytat: buna44 (2018-08-31 14:14)
Cytat: gretchen (2018-08-01 11:27)

A jaką miejscowość wybierasz?

Dąbki :)

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany