Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Organizacja imprez firmowych na Mazurach

kejszek #1
Organizacja imprez firmowych na Mazurach - konferencje, wystawy, Team Building. EM Event - emeryk.com
Cytuj
eDom #2
Impreza firmowa na Mazurach to spełnienie marzeń niejednej firmy i niejednego pracownika ;) Oby tylko warunki były dobre! A takie na pewno znajdziecie poprzez naszą wyszukiwarkę http://www.edom.p...l/1446/mazury-polska Do tego dobre jedzonko i można ładować akumulatory na powrót do pracy :)
Cytuj
~kodol #3
Patrzcie tutaj - https://www.zielo.../oferta_dla_firm.php
Miejscówka w Bieszczadach, ze znakomitym programem i ogromną liczbą atrakcji. Sauna, kajaki, pieczenie prosiaka - tak naprawdę wszystkie możliwości są trudne do wyliczenia. Do ogarnięcia jest nawet lot balonem czy paintball. Wszystko zależy od tego, jakimi tematami zainteresowani są pracownicy. Ma być po prostu fajnie...
Cytuj
gingero #4
Organizacją najróżniejszych imprez firmowych zajmują się wyspecjalizowane w tym zadaniu agencje. Jedną z nich jest agencja eventowa http://red8events.pl/. Zachęcam do odwiedzenia ich strony internetowej i zapoznania się z bogatą ofertą. Myślę, że przypadnie Wam ona do gustu.
Cytuj
~Tymoteusz1 #5
Skoro macie już upatrzone miejsce, to dobrze przemyślcie temat cateringu. Okazuje się, że najlepiej w temacie imprez firmowych sprawdzają się takie rozwiązania jak https://gold-catering.pl/imprezy-firmowe oferowane przez Gold Catering. To sprawia, że każdy z gości znajdzie coś, co mu zasmakuje.
Cytuj
romo545 #6
a jakie to imprezy są

___________________
aasadlabiznesu.pl
Cytuj
tragedy #7
No jak to jakie, głupie pytania zadajesz :)
Cytuj
~gande #8
Potwierdzam. Zielona Polana to naprawdę cudowna miejscówka, tym bardziej patrząc na otoczenie. Mają tam w zasadzie wszystko, co może tylko przyjść wam na myśl, ale przede wszystkim - super kuchnię, super program atrakcji. Można zorganizować, co tylko chcecie. Ale ogólnie pod tym względem wiele się zmieniło. Wszystko poszło w dobrym kierunku.
Cytuj
~Carida #9
Przy organizacji takich imprez catering to podstawa, nie należy tez zapomnieć o stałym dostępie do napojów, tym akurat świetnie zajmuje się ta firma http://etnocafe.pl/dla-biznesu/, zajrzyj jeżeli cie zainteresuje, świetnie się ostatnio spisali na naszej imprezie firmowej.
Cytuj
Sabre #10
Organizowanie imprez integracyjnych czy wyjazdów formowych teraz jest bardzo popularne i można znaleźć całe mnóstwo agencji eventowych, które się w tym zajmują. Ja od siebie mogę dodać, że imprezy integracyjne dla firm organizuje też argentum event i mają w zanadrzu całą masę różnych programów, do wybory i do koloru. Wyjazdy i różne atrakcje na integracji to już chyba norma.
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany