Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Praca opiekunki w Niemczech

~Tymoteusz1 #16
A nie byłoby lepiej poszukać jakiejś wartościowej pracy w Polsce? Przecież jak najbardziej da się znaleźć stanowiska, na których zarabia się dobrze, a praca jest naprawdę godna. Dobrze widać to chociażby na przykładzie bluark w http://thebluark.com/group/inzynieria. Tam powinniście zacząć swoje poszukiwania, a nie w Niemczech.
Cytuj
~Ella0 #17
Zapraszamy do współpracy wszystkie osoby, które mają doświadczenie w opiece nad osobami starszymi (np. nad członkami rodziny) i znają język niemiecki w stopniu co najmniej podstawowym. Dysponujemy ofertami pracy w różnych rejonach Niemiec. Oferujemy legalne zatrudnienie. Pokrywamy koszty przejazdu do Niemiec i z powrotem. Utrzymujemy stały kontakt z naszymi opiekunkami w trakcie ich pobytu w Niemczech. Już dziś zadbaj o swoją przyszłość i zgłoś się do nas! Wyślij wiadomość (elzbieta.happyseniors24@onet.pl)
Cytuj
wenus010 #18
zobacz też na stronę : https://pl.next-jobs24.com/
lub jej niemiecką wersje https://de.next-jobs24.com/
znajdziesz tam bardzo dużo tego typu ofert
Cytuj
lypse #19
Taka praca jest bardzo opłacalna. ogólnie wszelkie zawody wykonywane za granicą są o wiele lepiej płatne. Ja na przykład dłuższy czas szukałem jakiejś pracy dla siebie, w końcu znalazłem w Niemczech dzięki agencji http://zeitmann.pl/. Jestem zadowolony, bo mam bardzo dobre warunki i ogólnie wszystko mi tutaj pasuje :)
Cytuj
podeszwix #20
Czy taka praca wymaga znajomości języka niemieckiego?
Cytuj
Barbie #21
Kompletnie nie nadawałabym się do takiej pracy.
Cytuj
~fimitor #22
Każdy lubi inną pracę, mnie interesują bardziej zawody takie jak opisane w http://biznes.lovekrakow.pl/aktualnosci/krakowskie-firmy-sa-gotowe-samodzielnie-ksztalcic-swoich-specjalistow_23237.html. Jednak jeżeli ktoś lubi pracę z osobami starszymi to taka okazja z pewnością będzie warta uwagi :) Wszystko zależy przede wszystkim od naszych zaintersowań.
Cytuj
heges #23
taka praca jest bardzo opłacalna, chociaż niestety tez wymagajaca
Cytuj
suzi #24
Ja uważam, że warto wziąć taką opcję pod uwagę. Głównie ze względu na zarobki, które są naprawdę wysokie. Polecam Wam zajrzeć na stronę http://ambercare24.pl/. Znajdziecie tam wszystkie informacje na temat tego typu wyjazdu do krajów niemieckojęzycznych. Pamiętajcie o tym, że zatrudnienie w takim przypadku jest całkowicie legalne.
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany