Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Praca opiekunki w Niemczech

~Tymoteusz1 #16
A nie byłoby lepiej poszukać jakiejś wartościowej pracy w Polsce? Przecież jak najbardziej da się znaleźć stanowiska, na których zarabia się dobrze, a praca jest naprawdę godna. Dobrze widać to chociażby na przykładzie bluark w http://thebluark.com/group/inzynieria. Tam powinniście zacząć swoje poszukiwania, a nie w Niemczech.
Cytuj
~Ella0 #17
Zapraszamy do współpracy wszystkie osoby, które mają doświadczenie w opiece nad osobami starszymi (np. nad członkami rodziny) i znają język niemiecki w stopniu co najmniej podstawowym. Dysponujemy ofertami pracy w różnych rejonach Niemiec. Oferujemy legalne zatrudnienie. Pokrywamy koszty przejazdu do Niemiec i z powrotem. Utrzymujemy stały kontakt z naszymi opiekunkami w trakcie ich pobytu w Niemczech. Już dziś zadbaj o swoją przyszłość i zgłoś się do nas! Wyślij wiadomość (elzbieta.happyseniors24@onet.pl)
Cytuj
wenus010 #18
zobacz też na stronę : https://pl.next-jobs24.com/
lub jej niemiecką wersje https://de.next-jobs24.com/
znajdziesz tam bardzo dużo tego typu ofert
Cytuj
lypse #19
Taka praca jest bardzo opłacalna. ogólnie wszelkie zawody wykonywane za granicą są o wiele lepiej płatne. Ja na przykład dłuższy czas szukałem jakiejś pracy dla siebie, w końcu znalazłem w Niemczech dzięki agencji http://zeitmann.pl/. Jestem zadowolony, bo mam bardzo dobre warunki i ogólnie wszystko mi tutaj pasuje :)
Cytuj
podeszwix #20
Czy taka praca wymaga znajomości języka niemieckiego?
Cytuj
Barbie #21
Kompletnie nie nadawałabym się do takiej pracy.
Cytuj
~fimitor #22
Każdy lubi inną pracę, mnie interesują bardziej zawody takie jak opisane w http://biznes.lovekrakow.pl/aktualnosci/krakowskie-firmy-sa-gotowe-samodzielnie-ksztalcic-swoich-specjalistow_23237.html. Jednak jeżeli ktoś lubi pracę z osobami starszymi to taka okazja z pewnością będzie warta uwagi :) Wszystko zależy przede wszystkim od naszych zaintersowań.
Cytuj
heges #23
taka praca jest bardzo opłacalna, chociaż niestety tez wymagajaca
Cytuj
suzi #24
Ja uważam, że warto wziąć taką opcję pod uwagę. Głównie ze względu na zarobki, które są naprawdę wysokie. Polecam Wam zajrzeć na stronę http://ambercare24.pl/. Znajdziecie tam wszystkie informacje na temat tego typu wyjazdu do krajów niemieckojęzycznych. Pamiętajcie o tym, że zatrudnienie w takim przypadku jest całkowicie legalne.
Cytuj
Maja5 #25
Ktoś tu wspominał o transporcie do Niemiec. Moje znajome, które pracują jako opiekunki, dojeżdżają do Berlina z firmą Ekspres Bus. Bardzo chwalą, bo busy są punktualne i tanie a do tego można zabrać większy bagaż. Podróż komfortowa, z tv i klimatyzacją.
Cytuj
Tamara23 #26
Z tego co wiem, ciekawych ofert pracy w Niemczech znajdziemy dzisiaj na rynku naprawdę wiele. Niemniej jednak bez wątpienia interesującą opcją może okazać się zatrudnienie w charakterze opiekunki osób starszych z http://avanti-medic.eu/ . Praca ta jest przede wszystkim legalna, oparta na umowie jak i świadczeniach, a co więcej dobrze płatna.
Cytuj
maczu #27
Ofertom ze stron typu https://www.aterima.pl/ warto się przyglądać. Są agencje, które przystosowują osoby do pracy za granicą właśnie w charakterze opiekunki, czy innym. Podstawowa umiejętność języka buduje później pewność. Warto o tym pamiętać.
Cytuj
RockDarnok #28
Przy okazji tego tematu może znacie jakieś portale z ogłoszeniami dla polaków przebywających w niemczech? Sam znalazłem coś takiego - https://www.polonia-polacy.de/ogloszenia - ale szczerze mówiąc przydałoby się coś jeszcze tego typu więc liczę na waszą pomoc ;)
Cytuj
Karmil #29
Zastanawiam się nad wyjazdem do takiej pracy. Podjąłem już nawet kroki, mianowicie zapisałem się i realizuje kurs języka niemieckiego online. Znalazłem ciekawą propozycję na https://www.polon...y.de/nauka/niemiecki i bez dłuższych wahań przystąpiłem. Jak skończę, planuję wyjechać na jakiś czas do pracy w Niemczech.
Cytuj
eve13 #30
Ja też pracuję w tym zawodzie już od kilku dobrych lat :) Jeśli chodzi o konkretną agencję to ja ze swojej strony szczerze polecam Dolce Vite http://edolcevita.pl/. Stałe zlecenia, terminowe wypłaty i konkurencyjne stawki. Zawsze można też liczyć na dodatkowe premie np przed świętami :) Z tego co wiem, to ciągle szukają nowych pracowników bo zapotrzebowanie na takich specjalistów stale wzrasta :)
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany