Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Pomysł na wyjazd z dzieckiem

HotelEden_com #46
Indonezja to moim zdaniem zbyt odległy kraj na podróż z dzieckiem, tym bardziej mniejszym. Polecam wybrać się gdzieś w Polskę, ciekawych miejsc przecież nie brakuje, może Bieszczady?

www.HotelEden.com
Cytuj
~aila #47
Polecam nasze polskie morze :) Szczególnie jeśli macie małe dzieci. W takiej sytuacji wyprawy zagraniczne mogą być problematyczne.

Pięknie jest w Jastrzębiej Górze. Szczególnie klify ( na dole daję zdjęcie). Zorientujcie się czy miejsca noclegowe byłyby w hotelu Astor:
http://www.astorhotel.pl/dzieci/atrakcje-dla-dzieci/
Hotel jest dobrze przygotowany na przyjęcie najmłodszych. Kraina zabawy to miejsce w którym dzieci odnajdą wiele profesjonalnych zabawek m.in małpi gaj oraz mini kuchnie. Z kolei zewnętrzny plac zabaw dostarczy niezapomnianych wrażeń. Podczas kąpieli w basenie można nieodpłatnie wypożyczyć akcesoria do nauki pływania.
Cytuj
pawlicka #48
Polskie morze ma jedną wadę, zimna woda i pogoda w kratkę, my wolimy Sardynię, atrakcji dla dzieci tam nie brakuje http://wakacjenasardynii.pl/atrakcje/oferta/atrakcje-dla-dzieci a plaże są bezpieczne, czystą szmaragdową płytką wodą
Cytuj
PensjonatDobryHumor_pl #49
A może Sudety? Góry nie są zbyt wysokie a szlaki nie tak wymagające jak w Tatrach - idealne miejsce na wakacje z dziećmi - zapraszamy też do naszego pensjonatu, w którym na pewno po wycieczkach będziecie mogli fajnie odpocząć :)
Cytuj
~loonam #50
Cytat: xfelicja (2018-02-18 03:46)
Cytat: sharon8 (2018-01-18 22:50)

Domek to świetna propozycja, sama najczęściej rezerwuję właśnie domki lub apartamenty zamiast szukać pokoju w jakimś hotelu.

Jak dla mnie świetna opcja z tymi apartamentami. Ja najczęściej rezerwuję je na Bookaparcie :)

Bookapart ma sporo całkiem fajnych noclegów, ja sama znalazłam też tam kilka bardzo dobrych.
Cytuj
Kamillabania #51
Jeśli chodzi o inspiracje na podróż to skorzystaj z https://nianio.co...podroze-male-i-duze/ Ciekawe pomysły na podróze zarówno w kraju jak i zagranicą. Ja dzięki tej stronie odnalazłam Wrocław jako ciekawe miejsce do wypoczynku dla naszej rodziny.
Cytuj
aliniw #52
hej
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany