Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Pomysł na wyjazd z dzieckiem

~bettyK #61
Cytat: loonam (2018-04-13 02:14)

Bookapart ma sporo całkiem fajnych noclegów, ja sama znalazłam też tam kilka bardzo dobrych.

Zgadzam się, fajne mają kwatery, całkiem spory wybór.
Aza #62
Lubię podróżować z dzieckiem, są to zazwyczaj wyjazdy zagraniczne. Ostatnio preferujemy Hiszpanię. Fantastyczna pogoda, fajny krajobraz, który mnie zauroczył. Zazwyczaj na takich wakacjach wypożyczamy samochód by zobaczyć dużo. Nieodzownym gadżetem takich wyjazdów jest http://smartkidbelt.com/sklep/produkt/smart-kid-belt/#skb_opis , który dba o bezpieczeństwo mego dziecka w samochodzie. Można go stosować w całej Unii, a jego mały wymiar i 120 gramów umożliwia na schowanie go nawet w bagażu podręcznym.
Kadyny_com_pl #63
Dobrym pomysłem na wyjazd z dzieckiem jest udanie się w piękne mazurskie jeziora - na pewno z dzieckiem spędzicie bardzo dobre chwile a i atrakcji u nas jest pod dostatkiem, bardzo zapraszamy.
~ninaq #64

Bookapart ma sporo całkiem fajnych noclegów, ja sama znalazłam też tam kilka bardzo dobrych.

Nie mogę się nie zgodzić - korzystałam kilka razy i byłam zadowolona :)
HotelPaszkowka_pl #65
Pomysłów na wyjazd z dzieckiem jest mnóstwo. Na przykład możemy zaprosić do nas do Krakowa :) piękne miasto, dawna stolica Polski. Warto zobaczyć nawet parę razy w życiu.
~iva55 #66

Zgadzam się, mają trochę niezłych kwater. Sama mam tam kilka ulubionych.
Bella89 #67
Skoro chcesz podróżować z dzieckiem to wszystko fajnie, ale czy masz odpowiedni do tego fotelik? Wiesz bezpieczeństwo dziecka jest najważniejsze, także warto pomyśleć nad czymś naprawdę solidnym. Sklep Smile ma naprawdę fajne oferty, a ceny nie są jakoś wygórowane. Także możesz sobie tam zerknąć. Wiesz warto wziąć pod uwagę też, żeby fotelik był też komfortowy. A tam znajdziesz wszystkie te cechy w jednych produktach.
Ostatnia modyfikacja 15-07-2018, 10:08 Cytuj
Ronin-bialogora_pl #68
Myślę, że fajnie byłoby z dziećmi wybrać się nad morze. Serdecznie zapraszamy do nas do Białogóry :) Na pewno znajdziecie wiele radości z przyjazdu tutaj.
~Tymoteusz1 #69
Przecież wszystko zależy od Waszej sytuacji. Jeśli macie problemy z dziećmi, co niestety zdarza się nadzwyczaj często, to warto wybrać odpowiednie miejsce. Wiem, że w http://rodziceidzieci.com/problemy-wychowawcze możecie dowiedzieć się, jak poradzić sobie w takiej sytuacji. To może być dla Was odpowiedni kierunek do rozpoczęcia poszukiwań.
~ginnyx #70

To prawda, mają całkiem sporo niezłych noclegów.
Chatywsiole_pl #71
Bardzo dobrym pomysłem na wyjazd w tym roku na pewno są Bieszczady, gdzie serdecznie zapraszamy do naszych domków :) Gwarantujemy piękne widoki i duży komfort.
Melmis #72
My z mężem przed narodzinami dziecka bardzo dużo podróżowaliśmy. Jest to nasze takie wspólne hobby. Wiadomo, że jak mały się urodził to musieliśmy z tego zrezygnować. Jednak chcemy jak najszybciej zabierać małego na wycieczki z nami i już kompletować przepiękne zdjęcia do rodzinnego albumu. Oglądamy foteliki samochodowe w sklepie https://nodik.pl/...amochodowe-c-35.html Wiadomo, że na razie tylko wycieczki samochodowe wchodzą w grę, ale wgl nam to nie przeszkadza.
gingero #73
Można wybrać się na przykład do Trójmiasta. Tam zawsze jest co robić - nawet jak nie ma pogody. Można pochodzić po muzeach, iść do kina, czy wypożyczyć rowery w wypożyczalni Veloking: https://www.veloking.pl/. W ofercie mają także gokarty, co na pewno ucieszy najmłodszych.
~Elmira #74
Bieszczady są super, chociaz nie jestem pewna czy jest to dobre miejsce na wyjazd z malym dzieckiem. Największe atrakcje tych gór wymagaja niezłej kondycji, chodzenia. A z dzieckiem i wózkiem jest to kłopotliwe.No chyba, że chcemy sobie zaplanować pobyt w samym Polańczyku.

Ze swojej strony polecam wynajęcie sobie na pobyt tych domków letniskowych na Kaszubach. Bardzo ładnie położone nad jeziorem oraz wśród lasów. Ceny poza tym bardzo niskie jak na standard jakie domki oferują.

Na miejscu oczywiście jest mozliwośc uprawiania wielu sportów wodnych, rozpalenia sobie grilla. Ośrodek organizuje imprezy takie jak urodziny, wesela czy integracje firmowe.

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany