Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Ogrzewanie

talisa #16
Ostatnio wiele słyszy się na temat smogu. Czytałam nawet, że wprowadzane są specjalne uchwały antysmogowe http://kotly-klasy-5.pl/uchwaly-antysmogowe-wojewodztwa.html które mają się przyczynić do ograniczenia emisji szkodliwych pyłów. Wybierając nowy piec warto, więc zwrócić na parametry i klasę kotła.
Cytuj
jakubczak #17
Niezależnie od tego, na wybór jakiego typu ogrzewania się zdecydujesz, pamiętaj proszę o tym, aby regularnie dokonywać przeglądów instalacji grzewczej i je modernizować. Największą uwagę zwróć na pompę co - jeśli występują problemy, zazwyczaj to ona jest winowajczynią... Gdybyś chciał dokonać wymiany pompy co skontaktuj się z firmą, która zajmuje się ich produkcją i dokonaj zakupu jednej z nich.
Cytuj
Wiki9 #18
Ja bardzo lubię nowoczesne rozwiązania, również jeśli chodzi o ogrzewanie domu, dlatego też ostatnio zaczęły mnie interesować promienniki podczerwieni, o których trochę się naczytałam na stronie https://sarmata.pl/promienniki-podczerwieni. Podobno może to być bardzo ekonomiczny sposób na ogrzanie mieszkania. Czy ktoś z Was stosuje takie rozwiązanie w domu? Rzeczywiście można na tym zaoszczędzić? Gdzie najlepiej kupić taki promiennik?
Cytuj
mami1 #19
Budowa domu przed nami, poki co mamy tylko działkę. Ale juz interesujemy się tematem, podobają nam sie nowoczesne rozwiązania. Współczesne rozwiązania umożliwiają pozyskiwanie zarówno energii elektrycznej jak i ciepła w sposób przyjazny środowisku naturalnemu. Co więcej, dostępne urządzenia i sprzęt z powodzeniem mogą być wykorzystane zarówno do obsługi domów jednorodzinnych, jak i gospodarstw rolnych czy firm i obiektów o charakterze przemysłowym. Firma http://inverter.com.pl/ prezentuje nowoczesne rozwiązania , które pozwalają ograniczyć korzystanie z publicznych sieci, należą do nich: fotowoltaika,elektrownie wiatrowe,pompy ciepła,kotły na pellet. My z mezem jestesmy zainteresowani tematem pompy ciepła.
ewa.ewa
Cytuj
hydrbydrpjro984 #20
pompy ciepła mają swoje plusy i minusy, plusy to niskie koszty eksploatacji, bezopsługowość, minusy: wysoki koszt montarzu, isnstalacja w domu przygotowana do tego typu ogrzewania hydraulikbydgoszcz
Cytuj
Erteri41 #21
Które ogrzewanie jest najbardziej ekonomiczne?

__

sklep z lampami
Nazwa firmy: Torino Group Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp. K.
ul.Strzeszyńska 33
60-479 Poznań
NIP: 781-193-87-49
REGON: 366107266
sklep@azzardo.com.pl
665107725
Cytuj
~Jagoda12 #22
Hej, mam również problem z ogrzewaniem, ale z warsztatem męża. Akurat wyjechał z pracodawcą na tygodniowe szkolenie i tak się zastanawiałam, czy by nie sprowadzić mu czegoś, co pomoże z dogrzaniem blaszaka. Wstępnie pomyślałam o spróbowaniu z firmą http://www.jpd.com.pl/wynajem/nagrzewnice-osuszacze/nagrzewnice-gazowe , zajmującą się wynajmem nagrzewnic gazowych, a potem się zobaczy. Co sądzicie? Czy lepiej poczekać na niego i razem podjąć decyzję?
Cytuj
pokrywka #23
Oczywiście powinniśmy wybierać najmniej szkodliwy dla środowiska i naszego zdrowia sposób ogrzewania mieszkania, ktoś wyżej wspomniał o uchwałach antysmogowych, czy coś takiego jest już uchwalone? zaraz się znowu zacznie ten problem :( ja się już rozglądam za jakimś oczyszczaczem do mieszkania, chociaż w domu żeby zdrowo oddychać. Zwróciłam uwagę na oczyszczacze powietrza Stadler Form https://homespot.pl/kategoria/oczyszczacze-powietrza-stadler-form podobno to jedne z najlepszych urządzeń tego typu a jak już wydawać kilka tys złotych to warto celować w najlepszą jakość.
Cytuj
jakubczak #24
Ja jestem zwolennikiem jak najmniejszego trucia środowiska więc kocioł mam 5 klasy, na pellet, zamawiałem w Piecbudzie z Radomia. Tam mi doradzili co będzie najlepsze, jaka moc, pomogli z montażem.
Cytuj
Felicita #25
Wybór ogrzewania jest bardzo trudny, szczególnie kiedy mamy ograniczone fundusze i zastanawiamy się jak i gdzie oszczędzić. Najczęściej wtedy wybieramy piec na węgiel, bo najtaniej. I to jest duży błąd. Trzeba wziąć pod uwagę cały szereg uwarunkowań, by podjąć jakąkolwiek decyzję, a do tego mieć pojęcie w tym temacie. Dlatego uważam, że należy wziąć wykwalifikowaną firmę, która nam w tym projekcie pomoże. Weźcie pod uwagę Firmę RatGar https://ratgar.pl/oferta-dla-przemyslu/ Zajmują się tematem ogrzewania od wielu lat, mając dostęp do najlepszych jakościowo urządzeń, do wszystkiego co przy zakładaniu ogrzewania potrzebne.
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany