Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Ogrzewanie

talisa #16
Ostatnio wiele słyszy się na temat smogu. Czytałam nawet, że wprowadzane są specjalne uchwały antysmogowe http://kotly-klasy-5.pl/uchwaly-antysmogowe-wojewodztwa.html które mają się przyczynić do ograniczenia emisji szkodliwych pyłów. Wybierając nowy piec warto, więc zwrócić na parametry i klasę kotła.
Cytuj
jakubczak #17
Niezależnie od tego, na wybór jakiego typu ogrzewania się zdecydujesz, pamiętaj proszę o tym, aby regularnie dokonywać przeglądów instalacji grzewczej i je modernizować. Największą uwagę zwróć na pompę co - jeśli występują problemy, zazwyczaj to ona jest winowajczynią... Gdybyś chciał dokonać wymiany pompy co skontaktuj się z firmą, która zajmuje się ich produkcją i dokonaj zakupu jednej z nich.
Cytuj
Wiki9 #18
Ja bardzo lubię nowoczesne rozwiązania, również jeśli chodzi o ogrzewanie domu, dlatego też ostatnio zaczęły mnie interesować promienniki podczerwieni, o których trochę się naczytałam na stronie https://sarmata.pl/promienniki-podczerwieni. Podobno może to być bardzo ekonomiczny sposób na ogrzanie mieszkania. Czy ktoś z Was stosuje takie rozwiązanie w domu? Rzeczywiście można na tym zaoszczędzić? Gdzie najlepiej kupić taki promiennik?
Cytuj
mami1 #19
Budowa domu przed nami, poki co mamy tylko działkę. Ale juz interesujemy się tematem, podobają nam sie nowoczesne rozwiązania. Współczesne rozwiązania umożliwiają pozyskiwanie zarówno energii elektrycznej jak i ciepła w sposób przyjazny środowisku naturalnemu. Co więcej, dostępne urządzenia i sprzęt z powodzeniem mogą być wykorzystane zarówno do obsługi domów jednorodzinnych, jak i gospodarstw rolnych czy firm i obiektów o charakterze przemysłowym. Firma http://inverter.com.pl/ prezentuje nowoczesne rozwiązania , które pozwalają ograniczyć korzystanie z publicznych sieci, należą do nich: fotowoltaika,elektrownie wiatrowe,pompy ciepła,kotły na pellet. My z mezem jestesmy zainteresowani tematem pompy ciepła.
ewa.ewa
Cytuj
hydrbydrpjro984 #20
pompy ciepła mają swoje plusy i minusy, plusy to niskie koszty eksploatacji, bezopsługowość, minusy: wysoki koszt montarzu, isnstalacja w domu przygotowana do tego typu ogrzewania hydraulikbydgoszcz
Cytuj
Erteri41 #21
Które ogrzewanie jest najbardziej ekonomiczne?

__

sklep z lampami
Nazwa firmy: Torino Group Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp. K.
ul.Strzeszyńska 33
60-479 Poznań
NIP: 781-193-87-49
REGON: 366107266
sklep@azzardo.com.pl
665107725
Cytuj
~Jagoda12 #22
Hej, mam również problem z ogrzewaniem, ale z warsztatem męża. Akurat wyjechał z pracodawcą na tygodniowe szkolenie i tak się zastanawiałam, czy by nie sprowadzić mu czegoś, co pomoże z dogrzaniem blaszaka. Wstępnie pomyślałam o spróbowaniu z firmą http://www.jpd.com.pl/wynajem/nagrzewnice-osuszacze/nagrzewnice-gazowe , zajmującą się wynajmem nagrzewnic gazowych, a potem się zobaczy. Co sądzicie? Czy lepiej poczekać na niego i razem podjąć decyzję?
Cytuj
pokrywka #23
Oczywiście powinniśmy wybierać najmniej szkodliwy dla środowiska i naszego zdrowia sposób ogrzewania mieszkania, ktoś wyżej wspomniał o uchwałach antysmogowych, czy coś takiego jest już uchwalone? zaraz się znowu zacznie ten problem :( ja się już rozglądam za jakimś oczyszczaczem do mieszkania, chociaż w domu żeby zdrowo oddychać. Zwróciłam uwagę na oczyszczacze powietrza Stadler Form https://homespot.pl/kategoria/oczyszczacze-powietrza-stadler-form podobno to jedne z najlepszych urządzeń tego typu a jak już wydawać kilka tys złotych to warto celować w najlepszą jakość.
Cytuj
jakubczak #24
Ja jestem zwolennikiem jak najmniejszego trucia środowiska więc kocioł mam 5 klasy, na pellet, zamawiałem w Piecbudzie z Radomia. Tam mi doradzili co będzie najlepsze, jaka moc, pomogli z montażem.
Cytuj
Felicita #25
Wybór ogrzewania jest bardzo trudny, szczególnie kiedy mamy ograniczone fundusze i zastanawiamy się jak i gdzie oszczędzić. Najczęściej wtedy wybieramy piec na węgiel, bo najtaniej. I to jest duży błąd. Trzeba wziąć pod uwagę cały szereg uwarunkowań, by podjąć jakąkolwiek decyzję, a do tego mieć pojęcie w tym temacie. Dlatego uważam, że należy wziąć wykwalifikowaną firmę, która nam w tym projekcie pomoże. Weźcie pod uwagę Firmę RatGar https://ratgar.pl/oferta-dla-przemyslu/ Zajmują się tematem ogrzewania od wielu lat, mając dostęp do najlepszych jakościowo urządzeń, do wszystkiego co przy zakładaniu ogrzewania potrzebne.
Cytuj
jaserta #26
mimo, że mamy sezon grzewczy można kupić brykiet do kominka w dobrej cenie przez wyszukiwarkę http://gielda-pal...ategoria/244/brykiet i w ten sposób ograniczyć koszty ogrzewania. Brykiet ma przewagę nad drewnem, bo nie wymaga sezonowania i po zakupie jest gotowy do palenia
Cytuj
suzi #27
Jeśli chodzi o ogrzewanie to warto sobie też poczytać o rekuperacji. Moim zdaniem jest to bardzo dobra opcja aby zaoszczędzić parę groszy - szczególnie zimą, na ogrzewaniu. Poczytajcie sobie więcej na ten temat na stronie http://centrumrekuperacji.pl/.
Cytuj
~helenkaa #28
Jesli chodzi o ogrzewanie to coraz wiecej osób decyduje się na fotowoltaike. Tak obserwuję nawet wśród znajomych budujących domu. Ludzie szukają nowoczesnych rozwiązań które pozwolą też na oszczędności. Jak planujecie takie rozwiązanie to ta firma https://house-solutions.pl/ jest godna polecenia.
Cytuj
Krisiti90 #29
Macie już wybrane ogrzewanie do waszych domów? Dobrze to przemyslcie bo ciężko będzie później już coś zmienić, a jak coś to będzie to wiązać się ze sporymi kosztami na pewno. Myślę, ze propozycja od dostawcy Fortum https://www.fortu...eplo/cieplo-sieciowe będzie jednym z ciekawszych rozwiązań na ogrzewanie i ciepłą wodę do domu. Jest to ekonomiczna i ekologiczna opcja dla mieszkańców Częstochowy, Wrocławia i kilku innych miast w Polsce.
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany