Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Strach przed otwarcie własnej firmy...

filakre #31
Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana - pamiętaj!
Niesamowity658 #32
Ale pamiętaj też że Twoje zycie na tym potem ucierpi osobiście. W sensie będziesz o tym myślał w dzień, w nocy itd. Spokoju nie zaznasz 1-szych parę lat.

Sabre #33
Strach jest normalny, bo wchodzi się na całkiem nowy terem, ale warto podjąć ryzyko i zawalczyć o swoje.
Barbie #34
Na taki biznes to trzeba mieć pomysł, nie tylko jak zarobić ale także na rozwój, ulepszenia, reklamę. Nie ma lekko.
koloos_ #35
A czego tu się bać ? Jak masz dobry pomysł na biznes i włożysz w niego sporo serca to zawsze się uda, możesz być o to spokojnym :)
Sabre #36
Strach to rzecz akurat normalna, dobrze jest jednak się temu nie poddawać
hankal #37
jeżeli masz dobry pomysł i czujesz, że może się udać - próbuj! żebyś nie żałował, ze nie spróbowałeś
Adamila021 #38
Tez tak sądze :) najwyzej mozna zawiesić albo w każdej chwili zamknąć działalnosć :) Ale nie ma co o tym myslec tylko inwestowac w biznes i go rozwijać. Pomogą Ci w tym na pewno rozwiazania od firmy Nav24 jakimi są systemy klasy ERP. Sprawdzają się świetnie nawet w mniejszych biznesach :)
Giercuszek #39
Nie ma czego się bać - wystarczy dobry pomysł. Jeśli nie spróbujesz to na pewno będziesz tego żałować. Możesz pomyśleć na przykład o wyspie handlowej, ostatnio stało się to bardzo popularne bo jest dużo łatwiej otworzyć taką wyspę niż sklep.
Barbie #40
Pomysł a realizacja to dwie różne kwestie. Liczy sie także dobry biznesplan no i oczywiście branża, w której chcemy funkcjonować.
~Tymoteusz1 #41
Skoro tak, to może zastanów się nad czymś mniejszym na początek. Dobrym pomysłem może być sprzedaż towaru na przykład nad morzem. Wystarczy, że zaopatrzysz się w taki namiot jak https://dascompany.com/namioty-ekspresowe i znajdziesz odpowiednie miejsce. Myślę, że to pozwoli Ci zdobyć pierwsze szlify w biznesie.
~Moska90 #42
Nie ma się co bać. Przecież zawsze możecie skorzystać z pomocy specjalistów, którzy doradzą Wam w wielu rzeczach. Ja na przykład na pewno nie zająłbym się księgowością. Po co to robić, skoro można zlecić to takim firmom jak http://www.mddp-outsourcing.pl/uslugi/doradztwo/kalkulator-delegacji/. To daje gwarancję, że pod kątem księgowym i podatkowym wszystko będzie tak, jak należy.
nadinee #43
Nie ma co się bać! Poradź się dobrej księgowej, na pewno Ci wiele wyjaśni. Ja korzystam z biura podatkowego z Lublina i bardzo mi pomogli na początku mojej działalności.
cichociemny #44
Ja na pewno też bym się obawiał startować z własnym biznesem. Do czegoś takiego to jednak trzeba być przebojowym.
Barbie #45
To w końcu nie jest łatwa decyzja, więc strach jest nieunikniony.

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany