Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Co na prezent?

Barbie #31
Ja jestem za dawaniem praktycznych prezentów zwłaszcza dla dzieci, aratextil to marka której produkty zobaczycie tu: mamissima.pl/aratextil.html i być może wybierzecie coś do pokoju maluszka. Moim faworytem jest dywanik-chmurka.
Topazz #32
Jako upominek zawsze sprawdzają się jakieś słodycze lub książka.

-------------------------------------------
val di fiemme hotele
lesiekw #33
Cześć! Jest to moja pierwsza aktywność na łamach tego forum dlatego też chciałem się z wami przywitać! Ja myślę, że jeśli jest on miłośnikiem kawy to czemu nie - dobry pomysł!
~Ania86 #34
Dla osób starszych ciekawym pomysłem na prezent mogą być masaże lecznicze.
~Hanka007 #35
kawa to troche smieszny prezent ;) ekspres ok,ale moze cos mniej materialnego? warto wyjsc razem i fajnie spedzic czas. Jesli macie dzieci to idzcie gdzies razem np do centrum rozrywki (duzy plac zabaw czy cos takiego), gdzie dorosli tez moga sie bawic i korzystajcie ze wspolnego czasu. My z mezemostatnio poszlismy z synem do Ale Zebra i wspaniale sie wszyscy bawilismy. Razem spedzony czas to cos lepszego niz ekspres

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany