Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Pomysł na prezent dla dziecka.

Felicita #31
Ja to w ogóle jestem taka mało pomysłowa. Szczególnie kiedy trzeba cos komuś kupić, tym bardziej dziecku. Dlatego bez wsparcia blogów dla rodziców nie dałabym rady. Tu można znaleźć pomysły juz przez kogoś sprawdzone, wypróbowane https://www.arbuziaki.pl/zabawki-kreatywne-nie-tylko-z-nazwy/ Chwała im za to.
Cytuj
Karo29 #32
A co powiecie na to, żeby zamiast prezentów czy kolejnych zabawek zorganizować jakieś super przyjęcie urodzinowe dla dziecka? Ja zainspirowałam się różnymi akcesoriami w sieci, a dokładniej na tej stronie https://www.partybox.pl/urodziny-chlopca i stwierdziłam, że fajnie będzie dla chrześniaka zorganizować takie urodziny z motywami z bajek, na przykład Auta, Minionki czy Strażak Sam, generalnie takie bajki, które są teraz na czasie u taki dzieci przedszkolnych.
Cytuj
edward22 #33
Moim zdaniem najlepszym prezentem dla dziecka będzie pistolet na kulki
Cytuj
SaVin9 #34
Na pewno dobrym pomysłem będzie zabawka, ale postaw na coś rozwojowego. Czytałam ostatnio na http://misme.pl/ artykuł o tym, jakie zabawki wybierać, aby rzeczywiście wnosiły coś pożytecznego do życia naszych dzieciaków. Zerknij sobie tam, bo to naprawdę pomaga w wyborze zabawek :)
Cytuj
~Madzia31 #35
Najpierw zadbać trzeba o imprezę urodzinową :) wejdź na www.congee.pl tam jest wszystko
Cytuj
mami1 #36
Niedługo dzień dziecka, dlatego warto juz pomyśleć o prezentach dla naszych milusińskich. Zastanawiam się nad zakupem lego city mobilne laboratorium https://planetaklockow.pl/pl/p/LEGO-City-60160-Mobilne-laboratorium/4435 dla mojego syna. Jest wielkim fanem klocków lego, potrafi się godzinami bawić , przy okazji sie swietnie bawić a jednocześnie relaksowac. Sama czasem lubię z nim usiąść i poukładac.
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany