Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Reklama strony www

borubarxx #1
Witam!
Tak jak w temacie muszę zająć się promocja stronki www i nie wiem komu to zlecić. Wpadłem na tą ekipę przez znajomego: http://funkymedia.pl/o-nas.html Co o niej sądzicie, nadają się, mi się wydaje, że jak najbardziej :)
Cytuj
ondrej #2
Nic nam o nich nie wiadomo, ale najlepiej po prostu poczytaj sobie o google adwords klikając pod wskazany przeze mnie link. Powinno Ci to wskazać drogę reklamy właśnie poprzez tą wyszukiwarkę.
Cytuj
BejbeBi #3
Dokładnie. Ewentualnie wypada znaleźć kogoś kto zna się na adwordsie, a nie szukać u byle kogo. By the way. Kiepski szeptany.
Cytuj
tymonson #4
Mi tam ta stronka wygląda na fajną. Fajnie się opisują i mają ciekawą ofertę.
Cytuj
Sabre #5
Teraz wiele firm decyduje się na takie wsparcie ze strony podobnych agencji, zresztą reklama w internecie to teraz podstawa.
Cytuj
Czakiczin #6
Sam mogę Ci pomóc. Odezwij się na PW
---------------------------------------------------------------------
kontenery na gruz kraków
Cytuj
konama #7
Dobrze jest zainwestować w kogoś kto się na tym zna, w sieci czy na olx pełno takich ogłoszeń :)
Cytuj
~wiktorwektor #8
Z ogłoszeniami na olx czy allegro bym uważał, takie pozycjonowanie może narobić więcej szkód niż pożytku. Szukaj w google co jest wysoko na frazę pozycjonowanie czy tam pozycjonowanie i Twoje miasto.
Cytuj
gustlik #9
Prawdę powiedziawszy można sobie samemu pozycjonować strony, czytając jakieś dobre poradniki i chociażby coś z http://go-green.rhosting.eu.
Cytuj
merid #10
Witam,
Polecam serwis www.mojeurlopy.pl Na pewno pomoże. Duża baza noclegowa z opisanymi atrakcjami i punktami gastronomicznymi w okolicy.
Cytuj
lubelak #11
Pozycjonowanie samemu to często strzał w stopę :).
Cytuj
eve13 #12
Na pewno pozycjonowanie warto zlecić profesjonalnej firmie. Ja ze swojej strony polecam http://fabrykamarketingu.pl/. Poza pozycjonowaniem zajmują się także content marketingiem czy kampaniami w mediach społecznościowych jak na przykład Facebook.
Cytuj
bilko #13
to u jakiej agencji warto wykupic dzialania reklamowe co?
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany