Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Jakie ubezpieczenie

zakopianczyk #16
Najlepsza jest porównywarka oc wszystkie kosztu od razu podane nie trzeba latać po ubezpieczycielach i się dowiadywać samemu ;)
Cytuj
Barbie #17
Można także bezpośrednio porozmawiać z ubezpieczycielem.
Cytuj
sutel #18
polecam te porównywarki, naprawde warto jest z nihc korzystać bo można sporo oszczędzić
Cytuj
Flemireja #19
Korzystałam kiedyś ze strony gdzie były porównane ceny za ubezpieczenia OC + AC,chyba to było tutaj https://www.ceneo...bezpieczenia_OC_i_AC . Nawet mi to pomogło wybrać niezłego ubezpieczyciela więc myślę że takie porównywarki i strony gdzie można obliczać składki się sprawdzają.
Cytuj
Donald188 #20
na pewno u pewnego ubezpieczyciela żeby nie wcisnął Ci jakiegoś syfu z beznadziejnymi warunkami :P.


____________
fajerwerki
Cytuj
natea22 #21
Można przecież samodzielnie wybrać to co pasuje i trzeba dokładnie czytać wszelkie umowy i znać zakres ubezpieczenia zanim podpiszesz cokolwiek, wiem co mówię bo niedawno podpisałam umowę z nordea ofe na emeryturę w III filarze, chce mieć pewność że nie zostanę z niczym na stare lata
Cytuj
SmallPenPL #22
W ubezpieczeniu bardzo ważną kwestią jest przejrzenie sobie ogólnych warunków ubezpieczenia... Trzeba zwrócić uwagę na to, czy nasze ewentualne ubezpieczenie obejmuje kwestie chorób serca. A jak nie obejmuje, to warto chociaż wiedzieć, co robić żeby to serce było zdrowe. Ja taką wiedzę znalazłem na http://www.kardio...y-miec-zdrowe-serce/ , ciekawe gdzie wy ją znajdziecie :)
Cytuj
roch_27 #23
Jeśli chodzi o ubezpieczenie, to według mnie najlepszą obecnie dostępną porównywarką ubezpieczeniową na rynku jest http://www.ubezpi...eszkania-domu/0.html . Można tam znaleźć najlepsze oferty z osiemnastu różnych towarzystw ubezpieczeniowych i wybrać najlepszą dla siebie opcję :)
Cytuj
jaczyk #24
Jak dla mnie to nie ma co kupować ubezpieczenia na siłe - lepiej pierw zrobić dokładne rozeznanie rynku, szczególnie jeżeli myślimy o ubezpieczeniu na życie. W takim rozeznaniu na pewno pomogą nam rankingi i porówynwarki takie jak ta www.ubezpieczeniaonline.pl/ranking-ubezpieczen/ubezpieczenia-na-zycie/0.html.
Cytuj
~Enrique #25
Jeśli poszukujecie dobrego ubezpieczenia turystycznego, to ja osobiście polecam PZU Wojażer. Bardzo dobre ubezpieczenie, niedrogie, kompleksowe i w razie problemów oferuje REALNĄ pomoc a nie tylko puste frazesy.
Cytuj
Makke #26
Jeśli chodzi o ubezpieczenia to polecam wejść na http://www.oc-online24.pl/
gdzie jest kilka krótkich artykułów o ubezpieczeniach. Taka podstawowa wiedza o ubezpieczeniach podana w pigułce. Jeśli się nie wie jakie ubezpieczenie wybrać to dobrze przejść przez takie zestawienie ubezpieczeń. Dzięki czemu łatwiej będzie nam się zdecydować jakie ubezpieczenie będzie dla nas idealne. A jak wiadomo jest masę różnych ubezpieczeń i jeszcze więcej ofert ich dotyczących, więc dobrze jest co nie co się na tym znać.
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany