Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Czym obdarować roczne maleństwo ?

monasil #1
Może pomożecie i chętnie udzielicie wypowiedzi na temat prezentów na roczek.
Czym teraz się obdarowuje maluszków. Lepiej prezent czy pieniążki. Zależy mi na szczerych wypowiedziach, które są mi potrzebne do pracy.
Barbie #2
Może jakiś zestaw pielęgnacyjny lub duży, pluszowy miś?
Sabre #3
Można dać zabawki, kosmetyki, czy ubranka, albo inne przydatne rzeczy do pielęgnacji i opieki.
BejbeBi #4
Fajny pomysł to założenie konta maluchowi. Tylko to raczej prezent od dziadków czy rodziców chrzestnych. Maluch ma konto i tam wpłaca mu się pieniądze. Przecież i tak takie małe dziecko nie zdaje sobie sprawy czy tego metrowego pluszaka dostał od dziadka, cioci czy wujka. Misiek będzie się kurzył w pokoju, a pieniądze na koncie zostaną dla dziecka. Na większy zakup, duży prezent, remont pokoju itp.
monasil #5
Cytat: monasil (2017-02-13 09:25)
Może pomożecie i chętnie udzielicie wypowiedzi na temat prezentów na roczek. Czym teraz się obdarowuje maluszków. Lepiej prezent czy pieniążki. A wy jakie prezenty na roczek kupujecie ?Zależy mi na szczerych wypowiedziach, które są mi potrzebne do pracy.
Teodor #6
pieluchy i kasa to dobry wybór
xxx1234xxx #7
Wydaje mi się, że dla rocznego maleństwa najlepszym prezentem byłoby młodsze rodzeństwo. Dwa lata różnicy to idealny wiek, każde dziecko skrycie marzy o rodzeństwie, nawet jeśli tego głośno nie mówi. Tutaj taki prezent ode mnie dla was: http://www.dzieck...atwic-zajscie-ciaze/ , mam nadzieję, że uda się spłodzić prezent jak najszybciej :) !
leja22528 #8
Według mnie w tym wieku to nie szkrab dostaje ale prezenty - tak to zazwyczaj jest bo czego może potrzebować taki maluszek w sumie :P.

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany