Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Apartamenty na Godziny

~Juliusz90 #31
Wg mnie to fajna alternatywa dla hoteli :) Ja korzystałem z takich noclegów w Poznaniu i nie żałowałem. Czysto, nowocześnie i w dobrej lokalizacji :)
roxiasaa #32
ooo najssss
~gosia84 #33
Cytat: mariise (2018-05-06 13:34)
Ta opcja wydaje się być całkiem w porządku, mnie ona przekonuje. A skoro istnieje to pewnie jest zapotrzebowanie na takie rzeczy.

Mnie ta opcja zupełnie przekonuje! :d
~soiree #34
Mnie też ta opcja przekonuje, bo nie zawsze człowiek potrzebuje się zatrzymać gdzieś na całą noc, czasami potrzebujemy zaledwie kilku godzin w ciągu dnia i ByHours mnie do tego zupełnie przekonuje.
Creatours_pl #35
Według mnie jest to bardzo fajna opcja, gdyż czasami ludzie na własnie te parę godzin potrzebują hotelu. A umówienie się na konkretną ilość godzin to dobre rozwiązanie.
~everetta #36
Cytat: soiree (2018-07-26 08:01)
Mnie też ta opcja przekonuje, bo nie zawsze człowiek potrzebuje się zatrzymać gdzieś na całą noc, czasami potrzebujemy zaledwie kilku godzin w ciągu dnia i ByHours mnie do tego zupełnie przekonuje.

No na pewno się przydaje w jakichś wyjątkowych sytuacjach. :)
~ewwwelina #37
Cytat: Creatours_pl (2018-07-26 12:43)
Według mnie jest to bardzo fajna opcja, gdyż czasami ludzie na własnie te parę godzin potrzebują hotelu. A umówienie się na konkretną ilość godzin to dobre rozwiązanie.

Mnie takie rozwiązanie całkiem przekonuje.
~lena000 #38
A jak wrażenia jeśli chodzi o apartamenty?
pawlicka #39
Zależy które apartamenty masz na myśli bo te https://silverapartments.pl/ we Wrocławiu są fantastyczne, spędziliśmy tam cały tydzień, są prawie w samym centrum więc idealne dla kogoś kto chce korzystać z uroków miasta i zwiedzać
dynamit #40
Bardzo źle mi się kojarzy taki apartament na godziny. Ze zdradami małżeńskimi czy czymś w ten deseń.
~dominikova #41
A to tylko do tego służy taki apartament? Myślę, że wiele osób może skorzystać ze względu na to, że po prostu są w mieście przez kilka godzin, ale nie chcą siedzieć na przykład w jakiejś restauracji czy nie wiem, w centrum handlowym.
~freyjan #42
Cytat: dominikova (2018-08-31 10:53)
A to tylko do tego służy taki apartament? Myślę, że wiele osób może skorzystać ze względu na to, że po prostu są w mieście przez kilka godzin, ale nie chcą siedzieć na przykład w jakiejś restauracji czy nie wiem, w centrum handlowym.

Ja zawsze mam problem, bo nie lubię chodzić po mieście z walizkami, to uciążliwe :P A taka opcja może być przydatna.
~dula #43
Cytat: freyjan (2018-09-04 12:37)

Ja zawsze mam problem, bo nie lubię chodzić po mieście z walizkami, to uciążliwe :P A taka opcja może być przydatna.

Też niestety mam taki problem, że często tych walizek nie ma za bardzo gdzie zostawić, a nie ma się ochoty na chodzenie po sklepach.
~freyjan #44
Cytat: dula (2018-09-06 14:24)

Też niestety mam taki problem, że często tych walizek nie ma za bardzo gdzie zostawić, a nie ma się ochoty na chodzenie po sklepach.

Dlatego właśnie dobrze, że taka opcja się pojawiła.
~venezia #45

Zgadzam się stuprocentowo!

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany