Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Własna działalność

Kilomaniak #1
Hej,

jestem informatykiem i chcę założyć swoją działalność. Szukam i zbieram różne porady, co można zrobić, żeby zwiększyć swoje szanse na udany biznes. Będę wdzięczny za każdą podpowiedź.
Cytuj
paddka #2
Pewnie jako informatyk doskonale zdajesz sobie sprawę, że dość istotne jest istnienie w sieci, dlatego Ty mnie mógłbyś odpowiedzieć na pytanie ile będzie kosztowało założenie strony internetowej dla firmy zajmującej się powiedzmy budownictwem (a konkretniej działalność podobna do tej: http://www.ocmer.com.pl/aktualnosci) Ponadto zastanawiam się czy jest to czynność jednorazowa czy taka strona wymaga jakieś kontroli, modernizacja?
Cytuj
~dominikaaaaa #3
Pierwsza moja rada, to jeśli pracujesz na umowę o pracę, to nie rzucaj od razu etatu, pociągnij przez jakiś czas dwie prace, żeby zobaczyć, jak Ci idzie. A druga rada, to zawsze sprawdzaj swoich klientów przed podpisaniem umowy, np. tu https://erif.pl/ . Będziesz mógł zobaczyć, czy firma nie ma zadłużenia i czy jest wypłacalna.
Cytuj
Makke #4
Ja ma własny salon fryzjerski. I powiem ci, że przynajmniej w moim biznesie miejsce jest już połową sukcesu. teraz mam zamiar otworzyć drugi salon na nowo powstałym osiedlu z https://vantage-sa.pl/ a wiem, że do takiego budownictwa wprowadzają się zawsze młode kobiety, mężatki czy tam singiel, które lubią dbać o siebie. Myślę, że to będzie strzał na nową klientelę.
Cytuj
~renia33 #5
Według mnie może się Tobie przydać aplikacja mobilna http://intaxo.pl/
Jest to oprogramowanie dzięki któremu fakturę wystawisz z każdego miejsca, na smartfonie lub tablecie.
Konto można założyć na stronie internetowej Intaxo lub bezpośrednio na https://play.google.com/store/apps/details?id=com.intaxo.pl&hl=pl
Cytuj
titik #6
własna działalność to nie taki trudny orzech do zgryzienia, trzeba tego po prostu chcieć
Cytuj
Sabre #7
Jak chce się fachowych porad, to najlepiej byłoby szukać na fachowych stronach biznesowych
Cytuj
~Moska90 #8
Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której ktoś stara się prowadzić firmą transportową bez wspierania się takimi narzędziami jak http://www.finder.pl/ . Przecież dają one niesamowity poziom bezpieczeństwa zarówno pojazdów, jak i kierowców. Weźcie to pod uwagę, bo inaczej może się to skończyć nieciekawie.
Cytuj
~Tymoteusz1 #9
Warto pomyśleć o tym, by zadbać o sprawne utrzymanie ruchu w produkcji. To szczególnie istotne w przypadku nowych firm. Jeśli nie macie takiego działu, to możecie zlecić to http://metconcept.com/utrzymanie-ruchu/. Na pewno bardzo na tym skorzystacie. Zresztą sami o tym poczytajcie.
Cytuj
~Roman77 #10
Nie ma co się zastanawiać. Szczególnie że aby zacząć zarabiać na własną rękę wcale nie potrzeba żadnych wielkich umiejętności ani przygotowań. Przecież można przyłączyć się do sieci afiliacyjnej http://mylead.pl/ i w ten sposób zacząć generować dodatkowe zyski. Nawet jeśli nie mieliście do czynienia z programami partnerskimi wcześniej, to mają tam całodobowy support, który Wam we wszystkim pomoże.
Cytuj
koleb #11
Jaka jest najlepsza forma reklamy w dzisiejszych czasach? Co pozwoli najefektywniej zwiększyć sprzedaż w naszych sklepach? Jeśli szukacie dobrych, nowoczesnych rozwiązań case study optymalizacja konwersji to koniecznie musicie zapoznając się z formą reklamy jaką jest współczynnik konwersji który stosują największe firmy na świecie, zwiększając dzięki temu sprzedaż !
Cytuj
Maja5 #12
W każdego rodzaju działalności przydaje się bardzo program do faktur i dokumentów online. Ja polecam https://afaktury.pl/. gdyż jest prosty w obsłudze i bardzo funkcjonalny. Możesz przetestować go bezpłatnie.
Cytuj
Globtroter #13
Całkiem ciekawym biznesem jest sprzedaż suplementów dla sportowców. Dziś niewiele trzeba, by otworzyć swój własny sklep. Niektóre firmy pokroju http://hurt.bodypak.pl/ są w stanie wesprzeć nieduże firmy i zapewnić im regularne dostawy wysokiej klasy suplementów. Jeśli tylko ma ktoś głowę na karku, to sporo w taki sposób osiągnie. ;)
Cytuj
Mars #14
Własna działalność to dość ciężka sprawa, mnóstwo pracy w to trzeba włożyć
Cytuj
koleb #15
Marzysz o gorącej, atrakcyjnej dziewczynie tylko dla siebie? Żaden problem. W agencji http://www.londonescortsgroup.com znajdziesz wiele dziewczyn, które chętnie spełnią Twoje fantazje i marzenia. Czas spędzony z wybraną dziewczyną na pewno będzie udany.
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany