Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Własna działalność

bakerdonald #46
Jak sądzicie, czy warto otwierać firmę podobną do https://www.24opo...-fortuna-winter.html ? Czy taki pomysł jeszcze wypali, gdy jest tak duża konkurencja na rynku? Będę wdzięczny za opinie.
Cytuj
~Marika96 #47
Jestem jak widać kolejną osobą, która chciałaby spróbować swoich sił w e-biznesie jako właściciel sklepu internetowego. Bardzo sie ciesze, ze będzie konkurencja, choć myślę, że nikt z Was nie zajmował się tą gałęzią handlu, jaką ja chcę się zająć. ;) . Czas pokaże. Chciałabym otworzyć sklep ze sklepicom i zastanawiam się, jak realizować zapłatę za towary u mnie dostępne. Czy mam skorzystać z tej propozycji https://www.cashbill.pl/integracja/integracja-platnosci-online-sklepicomczy lepiej szukać inaczej? Taka prosta integracja do mnie przemawia, jak ją oceniacie?
Cytuj
~Szymko #48
Cześć, z tego co się orientuje, to cashbill ma duże problemy z wypłacaniem pieniędzy swoim partnerom https://www.platn...atnosci/cashbill.php
To tylko jeden z linków jaki znajdziesz w google, a jest tego dużo więcej.

Ja ze swojej strony polecam Ci https://hotpay.pl/ współpracuję z nimi już przeszło rok (mam płatności sms oraz directbilling w swoim sklepie internetowym) i jestem bardzo zadowolony!
PS. HotPay pod koniec marca lub na początku kwietnia będzie miał przelewy, blik i paysafecard także już całkowicie będzie niezłym kombajnem do płatności internetowych.
Cytuj
Adamila021 #49
Są różne koncepcje odnośnie do tego, jakie firmy opłaca się zakładać. Na pewno jest zapotrzebowanie na cukiernie czy piekarnie. Otwierając taki biznes nie musi być wcale tak trudno, bo firmy takie jak http://savpol.pl pomogają z wyposażeniem tego typu działalności więc początkowe kroki w biznesie wcale nie muszą być takie trudne
Cytuj
mami1 #50
Rozpoczęci własnej działalności faktycznie może wiązac sie ze strachem, ale czy jest to zasadne? Uważam, ze nie do konca, bo jeżeli otwieramy firmę powiazaną z naszym wykształceniem czy doświadczeniem napewno sobie poradzimy. Sama miałam takie wątpliwości kilka lat temu, ale udało się i mam własną firmę. Oczywiscie nie ogarniam wszystkiego sama, wsółpracuje np z biurem rachunkowym, a teraz zastanawiam się nad współpracą z firmą http://itls.pl/ Jestem zielona w temacie ochrony danych osobych. Jak wy sobie radzicie z tym tematem?
Cytuj
suzi #51
Co myślicie o tym, aby rozkręcić firmę związaną ze sprzedażą suplementów diety? Udało mi się znaleźć producenta suplementów, który zajmuje się wszystkim od A do Z: http://tantus.pl/. Wydaje mi się, że to całkiem rozsądne rozwiązanie. O suplementach diety obecnie całkiem sporo się mówi.
Cytuj
michasia9893 #52
Myślę coraz częściej nad założeniem własnej firmy, ale wiem, że niestety nie jest to łatwe. Już oglądam nawet firmy, które zajmują się doradztwem biznesowym, aby ktoś pomógł mi w stworzeniu biznesplanu, jakiejś analizy finansowej itp. Widziałem na stronie www ciekawą firmę, więc myślę, że to tam udam się po pomoc.
Cytuj
gingero #53
A czy słyszeliście o takiej opcji jak certyfikacja iso 9001? Jeżeli prowadzicie własną działalność to zdecydowanie warto się tym bliżej zainteresować. Posiadanie certyfikatu ISO daje wiele korzyści i odkrywa przed firmą nowe możliwości. Zachęcam do lektury.
Cytuj
Teodor #54
Firma związana z edukacją, szkoleniami jest dobrym pomysłem.
Cytuj
ecik #55
chciałbym otworzyć własną działalność, pomoże mi ktoś z formalnościami?
Cytuj
~Marika96 #56
Niewiele wiem na temat własnej działalności gospodarczej, bo takiej jeszcze nie prowadziłam, jednak będąc na szkoleniu z pracy, słyszałam o elektronicznym obiegu dokumentów i o tym, jak wiele dobrego może zdziałać w firmie. Może zainteresuje również i was ten system ? Jeśli tak, zajrzyjcie tutaj http://www.primesoft.pl/pl/optymalizacja-procesow .
Cytuj
~Tymoteusz1 #57
Faktycznie, jest wiele elementów, o które trzeba zadbać posiadając własną firmę. Jeśli macie własną flotę, to koniecznie musicie zainwestować w oprogramowanie TomTom, które pomoże Wam zoptymalizować przejazdy. W https://telematics.tomtom.com/pl_pl/webfleet/fleet-management/vehicle-tracking/ dobrze opisana jest metoda działania tych systemów. To pozwoli Wam na spore oszczędności, sami sprawdźcie.
Cytuj
mami1 #58
Sama posiadam firme w biurowcu i często korzystam z usług sprzątania biur http://ecosteam24.com.pl/oferta/sprzatanie-biur/ Jest to mega wygodne, nie potrzebuje mieć dodatkowej osoby na etacie która sprzatałaby mi biuro. Bardzo chwale sobie takie rozwiazanie.
Cytuj
~Moska90 #59
Akurat przy prowadzeniu działalności musicie koniecznie zadbać o skuteczną księgowość. W ten sposób będziecie w stanie odpowiednio zadbać o Wasze rozliczenia z Urzędem Skarbowym. Właśnie dlatego takie firmy jak http://www.mddp-outsourcing.pl/uslugi/rachunkowosc/biuro-rachunkowe-katowice/ to najlepsze rozwiązanie dla każdej firmy.
Cytuj
Matejo #60
Dziś aby odnieść sukces trzeba mieć przede wszystkim ciekawy pomysł na biznes. Warto jest postawić na coś oryginalnego np. na szkołę językową dla obcokrajowców, gdzie emigrujący do naszego kraju ludzie będą mogli opanować język polski warszawa. W dzisiejszych czasach ludzie często migrują z względu na miejsce pracy lub też kontynuowanie nauki. Profesjonalne kursy językowe pozwolą cudzoziemcom łatwiej oswoić się z codziennym życiem w Polsce.
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany