Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Miejsce na konferencję

kowalka #1
Hej, potrzebuję jakiegoś fajnego, miłego miejsca na konferencję na kilka osób we Wrocławiu. Może mi ktoś takie miejsce polecić? Zastanawiałam się na razie tylko nad ByHours, ale jeszcze się zastanawiam.
~Katrinn #2
Może skorzystaj z ByHours, według mnie to całkiem fajna opcja.
~rea4 #3
Ja też korzystałam z ByHours, ciekawa opcja.
~dariaks #4
ktoś może jeszcze się podzielić opinią?
~eelka #5
dobra lokalizacja i fajny apartament, nie trzeba nic wiecej :)
barat #6
może pomyśl o jakimś hotelu w górach, gdzieś w okolicy Zakopanego może? w takich warunkach najlepiej wypadają wszystkie konferencje, uwierz mi
~Krio #7
Ale autorka wyraźnie napisała o Wrocławiu :) A co do tych apartamentów to faktycznie całkiem sensowna opcja. Można kiedyś skorzystać.
~essie #8
To prawda, ByHours prezentuje się całkiem sensownie.
~corina #9
ja też się właśnie zastanawiam nad rezerwacją tam apartamentu na chwilę
kaplanov #10
Na chwilę ? To znaczy nad jakim czasem się konkretnie zastanawiasz... ? Bo to jest tutaj zasadniczą kwestią :d

~corina #11
Godzine, dwie góra :)
~lunna #12
opcja całkiem fajna według mnie.
RozaWiatrow #13
Jeżeli głównym punktem ma być miejsce na konferencję to uderzaj przede wszystkim w hotele w centrum miasta, oczywiście druga kwestią jest to jaki budżet posiadasz na ten cel.

RozaWiatrow.pl
~Suzanna #14
A powiecie coś więcej może o ByHours? Jestem tego bardzo ciekawa.

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany