Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Zdrowie...

Adisman #16
To racja, ale takie sprzęty nie zawsze szkodzą na zdrowie. Dobrym przykładem mogą tutaj być telewizory, na przykład ja ostatnio przekonałem się na http://opiniertvagd.pl/ , że z tym promieniowaniem to jest naprawdę różnie i nie można generalizować tego problemu. Tak naprawdę trzeba po prostu bardzo uważać i o wszystko pytać.
Cytuj
czarnowlosa #17
Grzybica to paskudna choroba :( ja często mam grzybicę stóp, bo jestem pływaczką. A wiadomo, na basenach najłatwiej się tym zarazić. Ale leczę się u podolog wrocław więc nie mam co narzekać, bo zawsze wszystko jest super wyleczone :)
Cytuj
Arkandy #18
Zawsze na poczatku warto stosować naturalne środki, takie moje zdanie. No i lepiej zapobiegać niż leczyć ;)
Cytuj
Makke #19
Jak to się mówi lepsza prewencja niż leczenie, nie jednak to było lepiej zapobiegać niż leczyć. I tak jest i z grzybicą, przed którą można się chronić, nawet jak jest się pływaczką. Tak samo jest też z innymi chorobami. Dlatego trzeba swoją wiedzę powiększać, aby wiedzieć gdzie wypatrywać pierwszych symptomów choroby i już wtedy z nią walczyć. Polecam czytać takie stronki jak http://www.medycznyserwis.pl/ gdzie są różne artykuły na temat zdrowia, chorób, leczenia czy urody.
Cytuj
~Tymoteusz1 #20
Pamiętajcie, że zdrowie jest tylko jedno. Jeśli o nie nie zadbacie, to może się to skończyć bardzo nieprzyjemnie. Wiele osób bagatelizuje uszczerbki słuchu. Poczytajcie
http://www.strefasluchu.pl/blog/dieta-a-sluch-4-czynniki-ktore-wplywaja-pogorszenie-sie-sluchu/ z jakich powodów Wasz słuch może się pogorszyć i po prostu uniknijcie tego.
Cytuj
~Moska90 #21
Bardzo dobrze, że coraz więcej osób przykłada tak dużą uwagę do zdrowia. Są takie kwestie jak chociażby uzębienie, o które po prostu trzeba dbać, bo w przeciwnym przypadku może się to źle skończyć. Warto korzystać z pomocy takich gabinetów jak http://bianco.eu.com/, bo dzięki temu będziecie mieli pewność, że Wasze zęby będą zdrowe .
Cytuj
baald #22
Myślę, że o to powinieneś spytać raczej lekarza a nie na forum... ale przy okazji tego tematu, może znacie jakieś stronki właśnie o tematyce zdrowotnej, najlepiej o chorobach skóry? Ja jak narazie znalazłem ten portal - http://www.beautiful-skin.pl/ - ale przydałoby mi się coś jeszcze na ten temat :)
Cytuj
SamAntonis #23
U mnie zdrowie to trochę lipne jest:/ Ciągle coś mi się pojawia na skórze... Ostatnio okazało się, że te moje plamki to łuszczyca. No nic, musiałem się nauczyć z tym żyć. Dzięki radom na http://www.vert-m...ci-i-choroby-skorne/ znacznie lepiej radzę sobie z tą dolegliwością!
Cytuj
~Roman77 #24
Nie rozumiem, dlaczego niektórzy ludzie tak bardzo bagatelizują swoje zdrowie i nie chcą się leczyć. Przecież takie kwestie jak żylaki powinny być koniecznie usuwane pod stałą kontrolą lekarza! W http://www.centrumflebologii.pl/pl/niewydolnosc-limfatyczna/obrzek-limfatyczny-pierwotny zobaczcie, jak to powinno wyglądać. Sami w domu na pewno się nie wyleczycie.
Cytuj
Krisiti90 #25
Jeżeli chcecie zadbać o swoje zdrowie to polecam przede wszystkim skupic się na zdrowym odżywianiu. Po to najlepiej udać się do dietyka. Moja znajoma skorzystała z oferty firmy zajmującej się cateringiem dietetycznym https://www.kuźnia-zdrowia.pl i nie tylko nie musi martwić się sporządzenie diety ale także firma przywozi jej posiłki do domu
Cytuj
pentliczek #26
Najlepiej to pójść do dermatologa!
Cytuj
farkimas #27
Dla ogólnego zdrowia ważne jest aby utrzymać ciało w jak najlepszej kondycji. Wydaje mi się, że zimą można na przykład zainwestować w którąś z tych bieżni http://www.athleticbody.pl/najlepsze-bieznie-do-biegania-bierznia-domowa-ranking/ i biegać sobie codziennie przez jakiś czas To na pewno pomoże
Cytuj
~Antoni21 #28
Niewiele osób dobrze się na tym zna. Właśnie dlatego zamiast praktykowania jakichś domowych sposobów, najlepiej udać się do gabinetu podologicznego https://ekspert-stop.pl/ a oni już najlepiej zadbają o odpowiednią kondycję Waszych stóp. To najlepsze, co możecie zrobić dla swojego zdrowia.
Cytuj
~Gruszka94 #29
Mnie bardzo cieszy fakt, że rozwój medycyny postępuje bardzo energicznie. To wpływa na korzyść pacjentów. Wystarczy spojrzeć na rozwiązania tworzone przez M2M Team, a sami się przekonajcie, jakie daje to możliwości. W http://m2mteam.pl/systemy-monitorowania/ wszystko jest idealnie wyjaśnione. Warto zwrócić na to uwagę.
Cytuj
mami1 #30
W temacie zdrowia raczej nie miewam problemów, na ogól jestem zdrowa, poza jedną sprawą-opryszczka. Opryszczka zwykle nie jest groźna. Może być jednak niebezpieczna, np. gdy wirus zostanie przeniesiony ręką do oka - grozi to utratą wzroku. Ostatnio się o tym dowiedziałam i sie przeraziłam, pani w aptece poleciła mi glimbax http://glimbax.pl/dla-pacjenta/jak-pozbyc-sie-opryszczki/ Ktoś stosuje?
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany