Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Błąd lekarza.

studenka #1
Witajcie. Ja rozumiem, że można popełniać błędy, że człowiek to człowiek. Tylko najgorzej jak ten błąd popełnia lekarz, co skutkuje na pogorszenie stanu zdrowia. Potrzebuję firmy, która się tym zajmie. Ktoś coś? Gdzieś to trzeba zgłaszać?
Sabre #2
W sumie nie wiem, zawsze można złożyć skargę na lekarza w placówce w której doszło do błędu
kastir #3
niestety ostatnimi czasy takie błędy lekarzy zdarzają się notorycznie, trzeba nie odpuszczać i walczyć wtedy o odszkodowanie
felicity90 #4
Ja bym się z tym udał do specjalisty. Według mnie to jest najlepsze rozwiązanie :)
studenka #5
Dziękuję wam za wsparcie. Znajoma poleciła mi http://prawapacje...skiej-gdzie-zglosic/ Chyba skorzystam z ich usług. Skontaktuję się z nimi w poniedziałek.
pawelekER #6
Udaj się do prawnika, on na pewno pomoże Ci rozwiązać ten problem.
Przesaczalny109 #7
Najlepiej to dobrze przemyśleć żeby potem nie żałować wyboru. Wziąć sobie wszystkie za i przeciw i to jakoś sensownie skonfrontować :). A jeszcze lepiej wspomóc wybór jakimiś bardziej specjalistycznymi źródłami niż forum internetowe ^^.

Barbie #8
Tego problemu raczej na forum nie rozwiążesz.
daren1 #9
Ja bym też poszukał odpowiedzi na to pytanie wśród znajomych. Myślę, że to może być naprawdę dość dobra opcja :)
Barbie #10
Warto także popytać osób, które mogłyby udzielić konkretnej wiedzy co dalej robić.
gg83 #11
Jeśli taki błąd został popełniony przez lekarza w Anglii, to do nich https://insito-odszkodowania.uk/wypadki/bledy-i-zaniedbania-medyczne/ warto się zgłosić. Jest to bowiem namiar na firmę, która specjalizuje się w odzyskiwaniu należnych odszkodowań. Warto sobie zerknąć na stronę i poczytać w jaki sposób działają. Samemu w obcym kraju bardzo ciężko jest walczyć o swoje.
Jowit #12
Nie wiemy o jaki błąd chodzi. Lekarz też człowiek i nie jest w stanie wszystkiego przewidzieć, a choroby też się różnie rozwijają u różnych ludzi. Może spróbujcie z nim porozmawiać.

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany