Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Sport to zdrowie?

Ansayi #1
Też uważacie, że sport to zdrowie? Jeśli tak to w jaki sposób wy ćwiczycie? Ja korzystam bardzo często z takich siłowni plenerowych. Wy też to lubicie czy wolicie inną aktywność?
~violka34 #2
Także uważam, że sport amatorski to zdrowie.
Sama często jeżdżę na rowerze i ostatnio zaczęłam jeździć na rolkach za namową dzieci.
Super pomysł na aktywne spędzanie czasu cała rodziną. Na początku zdarzyło się mi zaliczyć kilka wywrotek, na szczęście niegroźnych mam ochraniacze dobrej włoskiej marki [urll]https://roces.eu/
Ritta #3
ja regularnie chodzę na siłownię, ćwiczenia pomagają nie tylko wyrzeźbić sylwetkę ale także poprawiają samopoczucie
Ritta #4
ja regularnie chodzę na siłownię, ćwiczenia pomagają nie tylko wyrzeźbić sylwetkę ale także poprawiają samopoczucie
ondrej #5
U mnie to zależy od pory roku:) latem to najlepiej nad wodą i kite surfing a zimą zostaje trzymać kondycję na hali. Piłka, czy basen.
ondrej #6
U mnie to zależy od pory roku:) latem to najlepiej nad wodą i kite surfing a zimą zostaje trzymać kondycję na hali. Piłka, czy basen.
bbogacz1986 #7
pewnie ze tak. Odkąd biegam czuję, że moje ciało jest w lepszej kondycji :)

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany