Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

kredyt

gingero #31
Jeśli szukasz jakichkolwiek informacji na temat kredytów oraz innych spraw finansowych to znalazłam stronę https://superfinansowy.pl/ gdzie znajduje się wiele artykułów na tematy finansowe. Poczytasz tam o kredytach, bankach czy płatnościach internetowych. Bardzo lubię stamtąd czerpać informacje.
Cytuj
~Biedroneczkaaa #32
Właśnie chciałabym poprawić swoją sytuację finansową i znajomy mnie nakierował na dobrą myśl, żeby skorzystać z konsolidacji kredytów https://www.habza.com.pl/ . Ponoć pozwala ta opcja połączyć wszystkie kredyty w jeden i niższa jest wtedy rata. Czy ktoś z was korzystał już z takiego rozwiązania?
Cytuj
Sum21 #33
Możecie też poczytać serwis https://konto-w-banku.pl/ Pomoc w wyborze najlepszego konta, darmowe i pomocna narzędzia oraz porady finansowe.
Cytuj
~net24332 #34
Polecam portal Pożyczki Firmy pozabankowe netpozyczka24.pl sprawdzone instytucję i pewne oferty. Bez parabanków i przedpłat. Wszystko jest realizowane przez internet bez potrzeby odwiedzania biur kredytowych.
Cytuj
~Tymoteusz1 #35
Jest wiele sposobów na to, w jaki sposób poradzić sobie z kwestiami finansowymi. Grunt to myśleć trzeźwo i wybierać mądrze. Jeśli potrzebna Wam pomoc w wyborze konta, to na pewno przydatny będzie taki poradnik jak https://konto-w-banku.pl/konto-studenta/. Na tej podstawie będziecie w stanie przekonać się, co będzie najbardziej optymalne w Waszym przypadku.
Cytuj
Felicita #36
Nie mam jakiś wielkich potrzeb, ale zwykle problemowe jest u mnie odłożenie pieniędzy. Dlatego właśnie korzystam z kredytów. W moim przypadku się to sprawdza. Choć przyznam, że zdarzyło mi się ich wziąć za dużo. Musiałam sie wtedy posiłkować kredytem konsolidacyjnym. Najczęściej wystarcza mi kredyt na oświadczenie Moje zakupy do zawrotnych nie należą. Spłacam taki kredyt bez zarzutu.
Cytuj
Barbie #37
Czasem opłaca się wziąć kredyt gotówkowy, a czasem wystarczy po prostu lepsze zarządzanie budżetem. Jeśli nie jesteście pewni kiedy warto zdecydować się na wzięcie kredytu ten artykuł http://kartuzy.in...-warto-go-wziac.html Wam to podpowie. Oczywiście jak już się decydujemy na pożyczkę w banku warto wcześniej sprawdzić swoje możliwości finansowe.
Cytuj
Karrosa #38
Moim zdaniem kredyty to najlepiej brać w jak największych bankach :) Widziałam na https://freezl.pl...wieksze-banki-swiata świetne zestawienie największych banków na świecie. To też fajna sprawa, bo można wywnioskować, które banki są najbardziej godne zaufania i gdzie najlepiej wziąć kredyt :)
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany