Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

kredyt

gingero #31
Jeśli szukasz jakichkolwiek informacji na temat kredytów oraz innych spraw finansowych to znalazłam stronę https://superfinansowy.pl/ gdzie znajduje się wiele artykułów na tematy finansowe. Poczytasz tam o kredytach, bankach czy płatnościach internetowych. Bardzo lubię stamtąd czerpać informacje.
Cytuj
~Biedroneczkaaa #32
Właśnie chciałabym poprawić swoją sytuację finansową i znajomy mnie nakierował na dobrą myśl, żeby skorzystać z konsolidacji kredytów https://www.habza.com.pl/ . Ponoć pozwala ta opcja połączyć wszystkie kredyty w jeden i niższa jest wtedy rata. Czy ktoś z was korzystał już z takiego rozwiązania?
Cytuj
Sum21 #33
Możecie też poczytać serwis https://konto-w-banku.pl/ Pomoc w wyborze najlepszego konta, darmowe i pomocna narzędzia oraz porady finansowe.
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany