Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Sztuka oszczędzania

michasia9893 #16
Post usunięty przez użytkownika
eve13 #17
oszczędzać można na wiele różnych sposobów. Ja zaczęłam od tego by obniżyć rachunki za telefon komórkowy. Nie było to wcale takie trudne, przeniosłam numer do sieci Otvarta i teraz płacę co miesiąc tylko 17,99 zł i mam w tym nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich sieci :) dodatkowo jeszcze 6 GB internetu w pakiecie i umowę na czas nieokreślony :)
Cytuj
Mendzelejew001 #18
No nie jest to łatwa sztuka, szczególnie gdy naokoło tyle łatwo dostępnych pokus ;D Wszystko da się jednak fajnie rozplanować. Można też oczywiście zostać łowcą promocji tak jak ja :) Ja to każdą gazetkę sklepową mam w jednym palcu, też dużo korzystam z serwisu http://terdeals.com Tu wrzucają kupony rabatowe do sklepów internetowych
Cytuj
Barbie #19
Na pewno nie jest to proste jednak warto spróbować. Może sie okazać, że nagle stać nas na zagraniczną wycieczkę lub spełnienie innych marzeń.
Cytuj
~Tymoteusz1 #20
Niewiele osób ma wyuczony nawyk oszczędzania, co odbija się na stanie portfela. A przecież wystarczyłoby założyć konto w banku i odkładać na nim odpowiednie środki co miesiąc. Poczytajcie sobie opinie o koncie w ing i na tej podstawie sami pomyślcie, ile jesteście w stanie oszczędzić w ciągu roku.
Cytuj
jakubczak #21
My oszczędzanie w swoim domu zaczniemy chyba po prostu od tego, że zdecydujemy się na jakiegoś innego dostawcę prądu, aby nie płacić takich wysokich rachunków. Znajoma poleciła mi Po prostu Energia bo mają idealny prąd dla domu i nie płaci się wysokich stawek.
Cytuj
~Moska90 #22
Jest wiele sposobów na oszczędzanie, trzeba tylko zacząć myśleć w odpowiedni sposób. Jak dla mnie, podstawą jest naprawianie sprzętów, zamiast wyrzucania ich. Przecież na rynku są takie serwisy jak http://www.serwisagd24.pl/naprawa-lodowek/, gdzie pracują profesjonaliści, potrafiący przywrócić do życia wiele sprzętów.
Cytuj
mczay #23
Nie każdy potrafi oszczędzać.
___
zobacz więcej
Cytuj
Makronka #24
Trzeba się tego nauczyć i tyle, warto oszczędzać i w pewnych sytuacjach mieć stabilną sytuację i oszczędności. My teraz też zmieniliśmy dostawców usług i mamy internet od www.upc.pl/internet/kup-internet/ i dzięki temu płacimy mniej a na jakości nie stracilismy
Cytuj
Karrosa #25
Post usunięty przez użytkownika
Karrosa #26
Jeśli o mnie chodzi to jestem zdania, że najlepszym rozwiązaniem będzie tutaj skorzystanie z okazji zakupowych. Obecnie korzystam najczęściej ze strony https://krainaoszczedzania.pl/ . Znajdują się tam aktualne gazetki promocyjne, które w końcu znajdują się w jednym miejscu ;) Dzięki temu mogę zaoszczędzić naprawdę sporo czasu na skakaniu ze strony na stronę w poszukiwaniu poszczególnych okazji ;)
Cytuj
pokrywka #27
Oczywiście, że można zaoszczędzić na zakupach codziennych sporo. Przeglądać warto wtedy gazetki promocyjne, na przykład na http://gazetka-lewiatan.pl/ zaglądać warto bo w tym sklepie mają zawsze różne oferty. A sklepów sieci Lewiatan w całej Polsce jest bardzo dużo. Zobaczcie sobie sami bo na stronie są wszystkie adresy. Na stronie można się też dowiedzieć jak wyrobić kartę Lewiatan by za zakupy dostawać punkty i wymieniać je potem na bony. To bony o wartości 10,20 lub 50 złotych na zakupy w sieci Lewiatan. Na stronie jest też zakładka z przepisami i blog z ciekawymi artykułami w tematyce gotowania czy sprzątania.
Cytuj
~Roman77 #28
Jasne, że tak. W końcu dzisiaj jesteście w stanie zorganizować ten temat na różne sposoby. Jak dla mnie, podstawą zawsze powinny być odpowiednie programy regularnego oszczędzania. Czytałem na ten temat w https://viennalif.../oferta/oszczednosci i myślę, że ma to spory sens. Sami się o tym przekonajcie.
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany