Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Stoisko

lilalife #1
Wpadłam wraz z wspólnikiem na pomysł aby dokupić nahttps://www.adsystem.pl/ do naszego stoiska kasetony reklamowe z grafika dotyczącą naszej najnowszej oferty. czy według Was to dobry pomysł? Będę wdzięczna z pomoc.
Ostatnia modyfikacja 07-02-2018, 15:00 Cytuj
Wiki9 #2
Ogólnie to zacznę od tego, że wyjazd na takie targi branżowe to moim zdaniem świetny pomysł na reklamę i promocję własnego biznesu. Jeśli jedziecie na takie targi po raz pierwszy na pewno warto porównać sobie oferty firm, które oferują stoiska targowe Poznań na przykład ma wspaniałą ofertę firmy ARLA-COM, która robi naprawdę niezłe zabudowy i może pochwalić się sporym doświadczeniem w branży :) Kojarzycie ich?
Cytuj
Leroy #3
Oczywiście, że wyjazdy na targi branżowe to świetna spraw. Przede wszystkim to ogromna szansa na pozyskanie klientów, można także nawiązać nowe kontakty biznesowe. Oczywiście bardzo wazne jest przygotowanie odpowiedniego stoiska. Na targach świetnie sprawdzają się namioty wystawowe. Namioty o równych wymiarach i konfiguracjach oferuje firma Halplan. U nich mozecie zamówić namiot dopasowany do Waszych potrzeb.
Cytuj
~ina83 #4
Targi to świetna forma promocji i szansa na dotarcie do klienta faktycznie zainteresowanego tematem. Ale na takich targach trzeba się pokazać. Inaczej zginiemy w gąszczu innych firm. Dobrym sposobem jest odpowiednio przygotowane stoisko wystawiennicze i dobre materiały reklamowe na targi. Wiem, że np. firma Retio https://www.retio.pl/ dostarcza oba te elementy. W mojej ocenie ciekawa oferta - rabaty, darmowa dostawa, szybkie terminy realizacji. Z takim przygotowaniem z pewnością dobrze wypadniemy na targach.
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany