Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Jak pancerny telefon?

~Ignacy2 #16
Duży wybór na prawdę bardzo dobrych smartfonów masz w tym sklepie Bestcena, zobacz sobie, warto. ja u nich Xiaomi kupowałem - marka dobra no i tak jak mówię ceny atrakcyjne
~Morgan #17
Właśnie się zastanawiam nad Samsungiem Galaxy s10, jako, że po mału kończy mi się umowa z Play i na pierwszy rzut oka ten telefon wydaje się dla mnie idealny. Czy jeżli zalezy mi na telefonie do gier oraz z dobrą baterią to dobry wybór? czy polecacie wziąć coś innego?
~Emiliaa #18
Faktycznie, warto się nad tym dobrze zastanowić. Skoro już wydaliscie poważne pieniądze na Wasz telefon, to powinniście teraz zadbać przede wszystkim o jego bezpieczeństwo. Ja na pewno mogę Wam zasugerować, byście zajrzeli do https://allegro.p...e8-94d5-efb830027a90 i pomysleli o takich szkłach hartowanych. Dzięki temu, unikniecie poważnych usterek, które zazwyczaj skutkują kosztownymi naprawami, lub wręcz koniecznością wymiany sprzętu na nowy. Właśnie dlatego warto już teraz zakupić szkło hartowane.

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany